Marvel Future Fight İncelemesi

Netmarble tarafından telefonlara ve mobil cihazlara getirilen Marvel Future Fight, gittikçe popülerleşen ve geek dünyasının kalbinde atan Marvel evrenini tüm zenginlikleri ile önümüze dökmüş, bunu eğlenceli bir oynanış, keyifli diyaloglar ve kendine özgü bir de hikaye ile harmanlamış.

Tüm Marvel evreni tek bir oyunda

Oyun göz dolduran bir karakter zenginliğine sahip, bu karakterler içinse ayrı ayrı yetenekler var. Bu yetenekleri düşmanlar üzerinde kullanmak, Thor ile şimşekler yağdırırken, Captain America ile kalkanımızı düşmanımıza doğru savurup önümüzü açmak, Iron Man ile lazerler saçıp hasar vermek son derece keyifli. Üstelik mücadele tek bir karakterle değil takımınıza aldığınız karakterler arasında değişim yaparak da devam edebilir, onlardan yardım alarak zaten yetenekler ile çeşitlendirilmiş oyunu daha da çeşitlendirebilirsiniz kendiniz için.

Hack and Slash tarzı yoruculuktan uzak oynanışı da son derece tatmin edici bir vuruş hissine sahip. Karakterlerin güçlerini karşınızdaki düşmanlara gerçekten zarar verdiğinizi hissedebiliyorsunuz.

Pek çok eğlenceli oyun modu

Oyunda göz alabildiğine uzanan karakterler arasından kendi favorilerinize göre, dilediğiniz gibi bir takım oluşturmak, onlarla savaşmak ve bu takımı geliştirmek oldukça keyifli olduğu gibi oyun sadece bununla da sınırlı değil. Daha başka, kendinizi kaybedeceğiniz arena da dahil pek çok oyun moduyla da zenginliğine zenginlik katmış. Filmlerden sahneler canlandırabildiğim, Mysterio ile element yaratıklarına karşı savaşabildiğim ve kalbimle bağlandığım bu filmlerin bir parçası olduğumu bana hissettiren oyun modu favorim oldu kesinlikle.

Oyun pek çok eğlenceli detaya, karakterler arasında sizi eğlendirecek diyaloglara da yer vererek oldukça canlı bir RPG yapısı edinmiş. Ayrıntılarla dolu, her şeyi geliştirebildiğiniz bu oyunda saatlerinizi kolaylıkla harcayacağınızı garanti ederiz. Marvel Future Fight’ı ücretsiz olarak App Store ve Google Play üzerinden indirilebilir, siz de Marvel dünyasının derinliklerine doğru yolculuğa başlayabilir, sevdiğiniz karakterlere eşlik edebilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin