Bedava CS:GO Skini Kazanın

Ücretsiz Steam Oyun Kodları –  2020

Her gün düzenli olarak güncellenen ve ücretsiz dağıtılan steam oyun kodlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Biten oyunlar sayfadan kaldırılmaktadır. Ayrıca bakınız:

Ayrıca elinizde fazladan bulunan oyun kodlarını Steam grubumuzda paylaşabilirsiniz:
► http://steamcommunity.com/groups/ThatsGameBro/discussions/0/144513524088829867/

Ücretsiz Steam Oyun Kodları Ne İşe Yarar?

Bildiğiniz gibi üstte paylaştığımız ve her gün yenisini eklediğimiz bedava oyun keylerinin değeri genelde 2 ile 10 lira arasında değişmektedir. Ayda bir de 25TL üzeri oyunlar gelme şansı yüksek ancak söz veremiyoruz tabii ki.

Fakat oyunların çoğu oynamak için oldukça kötüler, eee biz bu ücretsiz steam keyleri oynamayacaksak ne yapacağız diyebilirsiniz. İşte bu noktada işin içine bedavadan para kazanmak ve Steam level’ınızı yükseltmek giriyor.

Kütüphanenize eklediğiniz oyunlardan kart düşürüp, Steam topluluk pazarından satarak para kazanabilirsiniz. İyi de, bu kadar oyunu tek tek oynayarak kart düşürmeye mi uğraşalım dediğinizi duyar gibiyim. İşte bu durumda da yardımınıza Steam kart düşürme programları koşuyor.

Idle Master veya Archi’s Steam Farm programları, oyunu sizin yerinize otomatik olarak oynar ve kart düşürür. Tek yapmanız gereken şey, yazılımı arka planda açık bırakmanızdır. Programların detaylı rehberleri sitemizde mevcut. Kartları düşürdükten sonra isterseniz satıp kendinize bedavaya CS:GO gibi oyunlar alırsınız, ya da rozet işleyip aşırı ucuz bir şekilde Steam seviyesi atlarsınız. Çoğu takipçimiz bu şekilde seviyelerini yükseltmiş veya bedava cs:go itemi almıştır. Ha bir de gelen bu paralar ile PUBG gibi oyunlarda FPS değerinizi yükseltebilirsiniz. Siz de sayfamızı takip edip, yeni gelen oyunları kütüphanenize ekleyip kar edebilirsiniz.