GTA 5 BEDAVA’ya Dağıtılıyor!

GTA-5

Epic Games Store haftalık olarak bedava oyunlar vermesiyle insanları kendine çekmeye ve mutlu etmeye devam ediyordu. Bu sefer oyunculara büyük bir sürpriz yaptı ve yıllardır eskimeden rekorlar kıran Grand Theft Auto V‘i ücretsiz yaptı. Bu haber büyük bir dalgalanma yarattı ve Epic Games Store tüm dünyada çöktü. Oyunu henüz alamadıysanız veya yoğunluktan dolayı almakta zorlanıyorsanız paniğe kapılmayın, çünkü oyun bir hafta boyunca ücretsiz olarak. Bir hafta içerisinde oyunun sayfasına gidip kütüphanenize eklediğiniz sürece oyun kalıcı olarak kütüphanenize eklenecek. Kampanya 21 Mayıs Perşembe günü saat 18.00‘de son bulacak. Siz de bir Grand Theft Auto serisi hayranıysanız bu süreden önce oyunu kütüphaneniz ekleyebilirsiniz.

Üstelik ounu kütüphanenize eklediğinizde diğer oyunlarda kullanabileceğiniz 60 TL değerinde bir indirim kuponu da beraberinde sizin oluyor.

GTA V Nasıl Ücretsiz Alınır?

Son yılların en popüler oyunlarından biri olan Grand Theft Auto: 5’i bedavaya almak için Epic Store sayfasına gidip, oyunu kütüphaneye eklemeniz gerekiyor. Ancak bundan önce hesap ayarlarınızdan 2 faktörlü kimlik doğrulamasını etkinleştirmeniz şart.

Oyunun Epic Games Store bağlantısına buradan gidebilirsiniz: https://www.epicgames.com/

Oyun hep bende mi kalacak?

Evet, 21 Mayıs’a kadar üstteki bağlantıdan oyunu kütüphanenize eklediğiniz taktirde oyun sonsuza kadar sizde kalacak.

15 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin