Ücretsiz Steam Key Alma Rehberi

Ücretsiz Steam Key’in nasıl alınacağını bu yazımızda detaylıca anlattık. Rehberi atlamak isteyenler varsa, sayfamızın en altındaki oyun fotoğraflarına tıklayarak direk ücretsiz oyununuza kavuşabilir.

Öncelikle Steam oyun keylerinin ne olduğunu soracak olursanız, oyunları mağaza sayfasından değil de, ThatsGameBro gibi başka sitelerden alarak aktive etmektir. ByNoGame gibi yerlerden parayla key alabilirsiniz ancak biz bu yazımızda sizlere nasıl ücretsiz steam key alınıp kullanılacağını açıklayacağız. Fakat belirteyim, bedava CS:GO, PUBG gibi oyunları bulmanız imkansızdır. Ama farklı çeşit oyunları alabilirsiniz.

Bedava Steam Key’lerini Türkiye’de bizden daha iyi takip edip, daha hızlı aktaran bir yer olmadığını başından belirtiyorum. Steam oyun kodları konusunda bizden daha başarılı bir yer yok. Haydi rehbere geçelim:

Ücretsiz Steam Key Nasıl Alınır?

Steam keylerini para ödemeden almak için aşağıdaki oyun görsellerine tıklayıp, açılan sayfadaki yönergeyi uygulamanız yeterli olacaktır.

Oyun görselleri, bedavaya keyi dağıtılan oyunu temsil etmektedir. Üstüne tıkladığınız zaman dağıtımı yapılan oyunun sayfasına gidersiniz. Daha sonra tek yapmanız gereken şey sayfadaki hazırladığımız rehberi okuyup oyunun kodunu almak olacak.

Şimdi aşağıdaki listeden, almak istediğiniz oyunları seçin. Hepsini alabileceğinizi unutmayın.

Fakat, şu anda bulunduğunuz sayfada ücretsiz oyunların sadece 6 tanesini listelediğimizi unutmayın. Tamamı için bedava steam keyleri sayfamıza bakabilirsiniz.

Ücretsiz Steam Keyleri Ne İşe Yarar?

Arada sırada (ayda 2 kere genelde) listemize 30-60TL arasında oyunlar gelse de, genellikle eklenen oyunlar 2-6TL civarındadır. Evet, açıkçası bu eklenen oyunların pek bir oynanılır yanı yok bunu farkındayız. Sıkı takipçilerimiz de oldukça farkında.

Asıl amaç, Steam kütüphanenizdeki oyun sayısını arttırmak, ve bu oyunlar sayesinde aşırı ucuz fiyatlara steam seviyelerini arttırmaktır.

Ayrıca, onlarca takipçimizin, burada dağıtılan oyunları alıp, kart düşürme programı ile kart düşürerek birkaç ay içinde bedavaya CS:GO aldığını biliyor muydunuz? Tabii ki bu ciddi bir süreçtir, sıkı bir şekilde yeni gelen oyunları takip edip almanız gerekir.

Peki Nereden Geliyor Bu Oyunlar?

Ücretsiz dağıtımlar için bir ekip oluşturduk. Çeşitli oyun satış firmaları, markalarının reklamını yapmak amacıyla bazı oyunları bedavaya dağıtmaktadır. Bu iş için kurduğumuz özel ekibimiz ise, bu firmaları anlık olarak takip eder ve yeni oyun geldiği an sitemizde paylaşarak siz değerli ThatsGameBro ailesine duyurur. Kimi zaman da oyun satıcıları, bize “şu oyunu bedavaya dağıtıyoruz, duyurusunu yapar mısınız” şeklinde istekle gelir ve biz bunu sizlerle paylaşırız. Yani anlayacağınız, bu iş için ciddi bir emek harcıyoruz ve sayfalarımızı sürekli güncel tutuyoruz. Buraya kadar okuduğunuz için teşekkürler.