Virtus.Pro Turnuva Katılımlarını Durdurdu, Pasha Emekli Oldu

Pasha VirtusPro

2018 yılında neredeyse hiçbir başarı elde edemeyen ve geniş hayran kitlesini hayal kırıklığına uğratan Virtus.Pro, az önce resmi Twitter sayfasından CSGO şubesini geçici süreliğine kapattıklarını açıkladı.

Duyuru, Virtus Pro’nun IEM Katowice 2019 için olan Minör elemesinde x-kom adlı takıma kaybedip, üstüne ESL Pro Lig elemesini kazanamamasıyla geldi. VP’nin Genel Müdürü, takımın mevcut kadrosunu yeni turnuvalarda oynatmayıp ve genç oyunculardan oluşan yeni bir takım oluşturacağını belirtti.

Genel Müdür Roman Dvoryankin’in açıklaması:

Londra’da gerçekleşen Major’da hiçbir galibiyet elde edememize rağmen yenilenen takımız hakkında umutluyduk. Ancak bu beklentilerimiz karşılığını bulamadı. Blast Pro Series Istanbul’da 6 takım arasından beşinci olduk. EPICENTER 2018: Moscow turnuvasına ve ESL Pro Lig Sezon 9’a katılamadık. Bu sonuçlar ile takımı bir sonraki duyuruya kadar kapatmak kararı aldık. Artık uzun dönem planlarımız arasında genç oyunculardan oluşan bir kadro kurmak var. Taraftarlarımızdan önümüzdeki haftalarda sabırlı ve destekçil hareketler bekliyorum. Yılın sonuna doğru CSGO takımımız hakkında duyuruları yapacağız.

Kurulacak yeni kadronun ise yine önceki gibi Polonyalı oyunculardan mı oluşturulacağını, yoksa başka ülkelerden bir karma mı çıkarılacağını 2019’un ilk haftalarında öğreneceğiz.

PashaBiceps, CS:GO’yu Bıraktı!

CS:GO’nun efsanevi oyuncularından kabul edilen PashaBiceps ise emekliliğini attığı bu tweet ile açıkladı:

https://twitter.com/paszaBiceps/status/1073221135557373953

Takımın diğer “Oldschool” oyuncusu NEO’nun geleceği ise henüz bilinmiyor.


CS:GO performans arttırma yazımıza göz atın: https://thatsgamebro.com/csgo-fps-arttirma-yollari/

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin