Space Soldiers, ESL One: Belo Horizonte 2018’e Sadece 1 Maç Uzaklıkta !

MAJ3R - WESG 2017 CSGO Finalleri

Temsilcimiz Space Soldiers, son zamanlardaki iyi oyununa ESL One: Belo Horizonte 2018 elemelerinde de devam ediyor.

ESL One Belo Horizonte 2018 Avrupa Eleme turnuvası 13-14 Nisan tarihleri arasında 8 takım ile düzenlenecek. Eleme turnuvası ikili eleme sistemi üzerinden BO-3 ile oynanacak. Turnuva online olarak düzenlenecek ve turnuvayı ilk 2 sırada bitiren takımlar ESL One Belo Horizonte 2018‘e katılmaya hak kazanacak. Turnuva ikili eleme sistemi üzerinden düzenlenirken, maçların kazananı BO-3 üzerinden belli olacak.

Temsilcimiz Space Soldiers, ilk karşılaşmasına son zamanlarda düşüşe geçen EnVyUs takımına karşı çıktı. BO-3 üzerinden oynanan çeyrek final karşılaşmasına Scream damga vurdu. İlk maçta takımını sırtlayan Scream, EnVyUs’un maçı 16-10 kazanmasında büyük rol oynadı.

spaceİkinci karşılaşma Cobblestone haritasında oynandı. Temsilcimiz Space Soldiers zorlanmadan karşılaşmayı 16-9 kazanmayı başardı ve seride durumu 1-1’e getirdi. Üçüncü karşılaşma Inferno haritasında oynandı. Karşılaşmada da Cobblestone tarifesi uygulayan Space Soldiers maçı 16-9 kazandı ve seride 2-1 öne geçerek bir üst tura çıkan takım oldu.

Yarı final karşılaşmasında Space Soldiers ve North takımları eşleşti. İlk maç Cobblestone haritasında oynandı. Uzun süredir Cobblestone haritasında kaybetmeyen Space Soldiers, bu maçı da 16-7 kazanmayı başardı.

İkinci karşılaşma Nuke haritasında oynandı. T tarafında maça başlayan Space Soldiers ilk yarıyı 10-5 önde kapattı. İkinci yarıda CT tarafında 14-6 ya zorlanmadan gelen Space Soldiers, son 2 raundu almakta zorlanınca North takımı bir anda skoru 14-11 e getirdi. Bu andan sonra kendisine gelen Space Soldiers Nuke haritasını 16-14 kazanarak seride 2-0 öne geçerek finale çıkmaya hak kazandı.

Temsilcimiz Space Soldiers, yarın  Gambit/BIG karşılaşmasının kazananı ile ESL One: Belo Horizonte 2018‘e gitme karşılaşmasına çıkacak. Temsilcimiz maçı kaybederse kaybedenler finalinde yine ESL One: Belo Horizonte 2018’e gitmek için mücadele edecek.

Temsilcimize bu zorlu karşılaşmada bol şans diliyoruz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin