Cooler Master: Master Mouse S incelemesi

Cooler Master kaliteli fiyat/performans ürünleriyle kendini kanıtlamış bir marka. Cooler Master markasının MASTER MOUSE S isimli giriş seviyesi oyuncu faresi 89 TL fiyatıyla ve özellikleriyle şaşırtıyor.

Master Mouse S

RGB aydınlatmaya sahip Master Mouse S 1.6 milyon renk seçeneği sunuyor. Cooler Master PORTAL uygulaması ile RGB aydınlatma haricinde tepki süresi, tuş atamaları, macro ve DPİ gibi özellikleri de kişiselleştirebiliyoruz.

Sade bir tasarım sunan Master Mouse S sol tarafta iki adet makro tuşu barındıyor. Bu tuşlara PORTAL yazılımı üzerinden atamalar yapabiliyoruz. Bu tuşlara ek olarak scroll tuşunun hemen arkasında DPI geçişleri için bir tuş bulunuyor.

PixArt PMW3330 optik sensöre sahip Master Mouse S fiyatına göre en iyi tepkime süresini sunuyor. Tepkime süresi özellikle FPS oyuncuları için oyunlarda hayati önem taşıyabiliyor.

Omron swtichlere sahip Master Mouse S ”20 milyon tıklama ömrü” sunarak rakiplerini uzun ömürlülük konusunda geride bırakıyor.

Master Mouse S’in ergonomik tasarımı finger tip grip için uygun ancak büyük elli kullanıcılar farenin kontrolünü sağlamada zorluk yaşayacaktır.

Hafif ve ergonomik bir tasasrıma sahip olan Master Mouse S FPS oyuncuları için birebir.

Biz fareyi bir süredir testediyoruz ve oldukça memnun kaldık. Bizim bir kusurunu bulamadığımız farenin en iyi özelliği fiyat/performans ürünü olması. Bunun dışında Cooler Master logosuna da aydınlatma koysalardı zaten güzel olan tasarım daha da güzel olacaktı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin