Royal Bandits, ESEA MDL S28’e Katılma Şansını Kaybetti

royall bandits

Royal Bandits, ESEA MDL S28’i kıl payı kaçırdı!

Temsilicimiz Royal Bandits, son zamanlarda Avrupa’da katıldıkları turnuvalarda iyi işler çıkartıyordu. Bu iyi oyununu ESA MDL S28 ile süslemek isteyen Royal Bandits, son maçı kazanamayınca şansını bir sonraki sezona bıraktı.

ESEA Main Season 27, turnuvasından 4 takım ESEA MDL S28’e katılmaya hak kazanacak. Turnuvada toplam 32 takım 10.000$ ve 4 adet ESEA MDL S28 bileti için kıyası mücadele etti. Grup ve tekli eleme sistemi üzerinden düzenlenen turnuvada Royal Bandits zorlanmadan çeyrek finale kadar gelmeyi başardı.

Royal Bandits- oda

Çeyrek finalde Valiance takımına karşı mücadele verdi. BO-3 üzerinden oynanan çeyrek final karşılaşmasının kazananı ESEA MDL S28’e katılmayı garantileyecek. İlk maç Cobblestone haritası üzerinden oynandı. Temsilcimiz Royal Bandits maçta etkili bir oyun ortaya koydu ve ilk karşılaşmayı 16-14 kazanmayı başararak seride 1-0 öne geçmeyi başardı.

İkinci karşılaşma Inferno haritasında oynandı. Valiance haritada baskılı bir oyun ortaya koymayı başardı ve maçı 16-9 kazanarak seride durumu 1-1’e getirdi. Son ve kazananı belirleyecek son maç Mirage haritasında oynandı. Son maçta da Royal Bandits kötü oyunun devam ettirdi ve maçı Valiance 16-6 kazanarak yarı finale çıkmayı başardı.

Bu sonuçlar ile Valiance, EURONICS Gaming, Epsilon eSports ve HAVU Gaming ESEA MDL S28’e katılmayı garantiledi.

Temsilcimiz Royal Bandits’e bir sonraki sezonda bol şanslar diliyoruz!