PUBG’nin Mobil Versiyonu: Rules Of Survival Oyun İncelemesi

Dünya çapında büyük popülariteye ulaşmış PUBG’yi gerek sistem gereksinimleri gerekse de fiyatından dolayı oynayamayanlar; bu oyun size ilaç olacak!

Optimizasyon Sorunu Olmayan PUBG Android ve iOS’ta!

Mobil platformda bu kadar kaliteli grafikleri ve büyük boyutu olup da neredeyse hiç optimizasyon sorunu olmayan bir Battle Royale oyununun çıkmasını kimse beklemiyordu. Çıktığı günden beri her yerde dönen reklamlarıyla bir anda global popülerlik kazanan Rules Of Survival, verdiği kaliteli oyun deneyimiyle bu anlık patlamayı hak ettiğini de gösteriyor.

Siz daha fazla meraklanmadan haydi mobil PUBG’nin incelemesine geçelim!

Mobil Oyun Dünyasına Konsol Kalitesinde Oyun Deneyimi Sunan Motor: NVIDIA PHYSX

Rules Of Survival’ın kullandığı grafik ve fizik motorunun kalitesini PC platformundan az çok biliyoruz. NVIDIA PHYSX mobil PUBG’ye öyle güzel yakıştırılmış ki; göz kamaştıran grafikler, gerçekçi fizikler ve PC versiyonunu tersine sorunsuz optimizasyonu var!

Diss to BlueHole.

Hık Demiş PUBG’nin Burnundan Düşmüş

Oyun mobil versiyon olduğu için haliyle oyuncuların kalite beklentisi pek de yüksek olmuyor. Ancak Rules of Survival ezber bozan türden; üzerinde gerçekten çalışılmış ve oyuncuların beklediği hemen hemen her özelliği karşılıyor.

Bir PUBG alternatifine yakışacak kadar devasa bir haritaya sahip olan bu oyunda 120 oyuncu paraşütle farklı yerlere dağılıyor; Haritadaki loot yerleri bulunuyor ve ekipmanları toplayan oyuncular güvenli alanda düşmanlarla çatışarak hayatta kalmaya çalışıyor. Gerek oynanış, gerek mekanik gerekse de grafik açısından neredeyse PUBG’nin ikizi.

Detaylar İştah Açıcı!

Viral veya sponsor; her şekilde reklamı karşımıza çıkan Rules of Survival öyle rastgele geliştirilmiş bir alternatif değil. İçindeki özellik detaylarıyla sizi adeta kendine bağlıyor.

Oyunda tıpkı PUBG’deki gibi Solo, Duo ve Squad modlarıyla 4 kişiye kadar takım kurabiliyorsunuz. İşin en heyecan verici tarafıysa oyun içi mikrofon konuşmalarının olması ve oyunda çok sayıda Türk bulunması! Bu sayede komut ve taktik alışverişiyle takımı yönlendirebilir, hızlı bir şekilde birbirinizle item alışverişi yapabilirsiniz. Sesli konuşma özelliği oyunun heyecanını iki kat daha ileriye taşımış!

Özelliklerini saydığımız Rules of Survival’ı indirmek istiyorsanız;

iOS | Android


Oyun hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden bildirebilirsiniz. Bir süre önce PUBG Telefona geliyor diye bir haber yayımlamıştık. En azından oyunun gerçeği gelene kadar, bununla idare edebiliriz diye düşünüyorum.