Bedava PUBG Oynamak Hayal Olmayacak: Mobil Oyun Geliyor

PUBG Telefona Bedava Olarak Geliyor

CS:GO’nun ezeli düşmanı, aktif oyuncu canavarı, optimizasyon fakiri; her haliyle gönlümüzde taht kuran PUBG mobil platforma da iddialı (ve beleş şekilde) geliyor!

PUBG’yi Ücretsiz Oynamak Artık Hayal Olmayacak!

PC platformunda Steam üzerinden satın alınabilecek olan PUBG, hem ücreti hem de yüksek sistem gereksinimi nedeniyle popülaritesine rağmen büyük bir kitlenin oyunu oynayamamasına neden oluyordu. Ancak mobil platformlar için geliştirildiği duyurulan PUBG: Full Strike, oyuncuların bu isteğini bir nebze de olsa giderebilecek kalitede olacağa benziyor!

PUBG Pc

Sahibinden; Hatasız, Değişensiz PUBG: Full Strike

Timi Studio tarafından geliştirilen PUBG: Full Strike, 64 kilometrekarelik devasa haritada 100 oyuncunun hayatta kalmak için birbirlerini öldürdüğü bir oyun olacak. Bildiğimiz PUBG’den aşinalığımız bulunan kaotik ortamı vaat eden PUBG: Full Strike, yayınlanan trailer videosuyla birlikte Hype oranını arşa çıkararak oyuncuların sabırsızlanmasına neden oldu.

Hype ise PC versiyonunun optimizasyon sıkıntısından geçilmediği için olsa gerek. Gerçi biz sorunu hafifletme yollarını söyledik ama: pubg fps sorunu çözümü

PUBG Kapak

Aman PUBG Bey, Optimizasyonumuz Kaçmasın!

Yayınlanma tarihi henüz belli olmayan PUBG: Full Strike’ın, ilk olarak Çin’de oynanabilir hale getirileceği bilgisi veriliyor. İleriki zamanlarda global oyun platformunda oynanabileceği konusunda henüz bilgi sahibi olmasak da, böyle ses getirecek bir girişimin sadece Çin ile sınırlı kalmayacağı kanaatindeyiz.

Lafı daha fazla uzatmadan, sizi PUBG: Full Strike’ın resmi trailer’i ile baş başa bırakıyoruz!

Trailer’i nasıl buldunuz? Sizce mobil versiyon tıpkı PC platformunda olduğu gibi tüm dünyada ses getirebilecek mi?

Yazıyı bitirmedenn: Yalnız şunu da eklemem gerekiyor, PUBG’nin Çin’e bedava olarak geleceği kesin, ama Avrupa ülkeleri için bir sinsilik yaparlar mı yaparlar. Resmi bir duyuru olmadı henüz.

Düşüncelerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın!

Düzenleme: Beklenen gün geldi. Bedava PUBG’yi bu linkten indirebilirsiniz: https://thatsgamebro.com/pubg-anroid-ve-ios-telefona-nasil-indirilir/