Zocco’s Fortnite Etkinliği Düzenliyor!

Türkiye’de sayılı oyun arenalarından olan Zocco’s, Türkiye’nin ilk 100 kişilik Fortnite etkinliğini düzenliyor.

Logitech ana sponsorluğunda gerçekleşecek olan bu Fortnite etkinliğine Kadıköy’de bulunan Zocco’s Oyun Merkezi ev sahipliği yapıyor.

Zocco’s, gerçekleştireceği bu etkinlikte canlı yayın paylaşımı, mangal partisi ve her türlü etkinliğe kapısını açmış olacak. Etkinliğe katılan her oyuncunun hediye kazanacağı, turnuvayı kazananın ayrı hediyeler kazanacağı bu etkinlikte amaç ”Oyuncuları eğlendirmek ve rekabeti üst seviyeye taşımak” olarak benimsendi. Üç farklı tarihte gerçekleşecek olan bu etkinlikte, katılımın yüksek olması sebebiyle diğer katılım formları da oyunculara açıldı. Böylelikle ilk etkinliğe katılamayan oyuncular, diğer etkinliklere katılım sağlayabilecek.

Zocco’s Oyun Merkezinin ev sahipliği yaptığı bu etkinliğin katılım bedeli ise 15 TL olarak belirlendi. Bu ödemeyi yapan kişiler etkinliğe katılım sağlayabilecek, katılım bedelini ödeyen herkes bu ücret ile 15 TL değerinde Fortnite Starter Pack ve dahilinde Fortnite Tişört ve Fortnite Poster hediyesine sahip olacak.

Zocco’s, ilk etkinliği geride bıraktı ve 29 Temmuzda’da gerçekleşecek olan ikinci etkinlik için kayıtları açtı. Hemen kayıt olmak ve yerini ayırtmak için buraya tıklayabilirsin.

Solo olarak katılım sağlanan bu etkinlikte, etkinliği ilk 10 sırada tamamlayan oyuncular ayrı olarak ödül kazanacak. Ödül listesi ise şu şekilde;

  1. Oyuncu; Logitech G213 Prodigy RGB Oyuncu Klavyesi
  2. Oyuncu; Logitech G102 Prodigy RGB Oyuncu Faresi
  3. Oyuncu; Logitech G440 Hard Gaming Mousepad
  4. Oyuncu; Logitech Mousepad + Sürpriz Hediye
  5. Oyuncu; Logitech Mousepad + Sürpriz Hediye
  6. Oyuncu; 30 TL Değerinde Fortnite 1000 V-Papel
  7. Oyuncu; 30 TL Değerinde Fortnite 1000 V-Papel
  8. Oyuncu; 30 TL Değerinde Fortnite 1000 V-Papel
  9. Oyuncu; 30 TL Değerinde Fortnite 1000 V-Papel
  10. Oyuncu; 30 TL Değerinde Fortnite 1000 V-Papel

Diğer tüm detaylara ise buradan ve Zocco’s Facebook sayfasından ulaşabilirsiniz.