Zero, Takım Aradığını Açıkladı

HellRaisers’tan ayrıldıktan sonra herhangi bir takımla anlaşmayan Patrik “Zero” Žúdel, boşta olduğunu açıkladı. Yaklaşık iki yıl boyunca HellRaisers’ta oynayan Zero, başta 3 aylık “stand-in” şeklinde ekipte bulunup sonrasında ise kadroya dahil oldu.

Zero, katıldıkları organizasyonlarda başarılı bir performans sergiledi hatta çoğu zaman takımın fark yaratan oyuncusu olmayı başardı. 19 yaşındaki oyuncu, son 2 aydır takımda aktif şekilde oynamadı ve 26 Aralık’ta ayrılma kararı aldı.

HellRaisers’ın oyun içi lideri ve CS:GO emektarı Kirill “ANGE1” Karasiow, Zero’nun gidişi sonrası “HellRaisers’ta geçirdiği süre boyunca Patrik’e gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Artık farklı yollara gideceğimiz üzücü fakat bu değişen koşulların Zero için faydalı olacağından eminim. Umarım kendine yeni bir takım bulur ilerlemeye devam eder. Her şey senin ellerinde!” şeklinde konuştu.

Zero’nun karışık bir takım geçmişi var fakat hepsinde de elde ettiği sonuçlar saygıdeğer derecede. Sadece son 3 ayda biraz performans düşüşü yaşadı fakat yıl bazında inceleyecek olursak genç adam tam bir istikrar abidesi. HellRaisers’ta da başarılı sezonlar geçirdi ve eminim ki yakında kendine ciddi takımlardan teklifler gelecektir ve CS:GO sahnesinden pek ayrı kalmayacaktır…