Vize sorunları yaşayan TyLoo’nun yerine Flash Gaming geliyor!

Tyloo vs Flash

Aralık 2017’de Çin ekibi TyLoo’nun yıldız oyuncusu Hansel “BnTeT” Ferdinand’a ABD vizesi çıkmaması nedeniyle temsilcimiz Space Soldiers’ın da içerisinde bulunduğu “ELEAGUE Major Boston 2018 New Challengers” aşamasına katılamayacağı ortaya çıktı. Bu durum sonucunda takımın eski koçu Luis “peacemaker” Tadeu ile iletişime geçildi fakat başarısız geçen görüşmenin ardından TyLoo’nun turnuvadaki yerini kaybedeceği açıklandı. Hangi takımın TyLoo’nun yerini alacağı yönünde birçok tahminler vardı ve Çin’den Flash Gaming, TyLoo’nun turnuvadaki yerini almış oldu.

HLTV’nin raporuna göre Flash’taki KunHua “LOVEYY” Bai ve Andrew “kaze” Khong’un da ABD vizelerinin onaylandığı ve tüm takımın Amerika’ya gidip Major’e katılabileceği söylendi. Bu iki kişinin vize akıbeti bir hafta içerisinde tamamlanacak ve ekibin 10 yıllık vize çıkarmış olan diğer 3 üyesi ile birlikte Major’e uçacaklar.

 

CS:GO Flash Gaming KadrosuTyLoo için oyun içi stickerlar, grafitiler hazırlanmıştı.(Bende de birkaç tane tane vardı…) Flash Gaming de TyLoo’nun değil kendilerinin katılması sebebiyle haklı olarak kendi stickerlarının yapılmasını istiyorlar. Bakalım nasıl sonuçlanacak…

Dipnot: Vize problemlerinin vazgeçilmez takımı olan temsilcimiz Space Soldiers, Major’e katılmak uğruna ve vize işini çözülmesi için çağırıldıkları birçok turnuvaya katılmama kararı almışlardı.