snatchie, Virtus.pro’da!

Virtus.pro, AGO’dan Michał “snatchie” Rudzki’nin transferini tamamladıklarını açıkladı.

20 yaşındaki tecrübeli oyuncu 2020 yılına kadar Virtus.pro’ya imzayı attı. Janusz “Snax” Pogorzelski’nin Virtus.pro’dan mousesports’a transferinden sonra oluşan boşluğu Michał “snatchie” Rudzki tamamlayacak.

snatchie, Virtus.pro'da!

Virtus.pro, son haftalarda takıma katkıda bulunan Piotr “morelz” Taterka’nın da yedek oyuncu olarak kadroda kalacağını sözlerine ekledi.

Michał “snatchie” Rudzki, Polonya’nın en yetenekli oyuncularından biri olarak kabul edildi. Bu yıl LAN’da ortalama 1,16 puan aldı. Temmuz 2017’den beri AGO takımıyla beraber maçlara çıktı. Ayrıca AGO’nun dünyanın en iyi 20 takımının arasına katılmasına ve Virtus.pro’nun etkisi altından çıkmasına yardımcı oldu.

snatchie, Virtus.pro'da!

Virtus.pro’nun internet sitesine verdiği röportajda Michał “snatchie” Rudzki;

Virtus.pro gibi ünlü bir takıma katılmaktan heyecan duyuyorum. Kariyerimin yepyeni bir dönemi ve her zamankinden daha fazla hazırım. Eminim ki birbirimize çabucak alışacağız.

şeklinde açıklamalarda bulundu.

IEM Shanghai playoff’larında HellRaisers takımını 2-0 yenen Polonya ekibi, 24-26 Ağustos tarihleri arasında Hong Kong’da yapılacak olan ZOTAC Cup Masters turnuvasında yeni kadrosuyla seyircisinin önüne çıkacak.

Virtus.pro’nun şu anki kadro görünümü şu şekilde;

Jarosław “pashaBiceps” Jarząbkowski
Filip “NEO” Kubski
Paweł “byali” Bieliński
Michał “MICHU” Müller
Michał “snatchie” Rudzki
Piotr “morelz” Taterka (yedek oyuncu)
Jakub “kuben” Gurczynski (takım koçu)

Virtus.pro’nun oyuncunun transferiyle ilgili paylaştığı tweet ise şu;