CS:GO Panorama Nasıl Devre Dışı Bırakılır ?

CSGO Panorama UI - Ana Menü
Oyunun yeni ana menüsü, başka bir deyişle karşılama ekranı.

İlk olarak deneme sürümüyle gelen ve ”-panorama” koduyla aktif edilen yeni arayüz, bir hafta önce gelen güncelleme ile artık herhangi bir koda ihtiyaç duymuyor. Bu yazımızda oyuncuların rahatsızlık duyduğu arayüzü nasıl devre dışı bırakabileceğinizi anlatacağız.

CS:GO Panorama UI

2 Ağustos’da gelen güncelleme ile arayüz değişikliği dışında birkaç güncelleme daha geldi. Gelmiş olan güncelleme de operasyon bekleyen oyuncular, yine hayal kırıklığına uğradı. Güncelleme de ise bomba sesinde değişikliğe gidildi ve oyuna yeni bir kasa eklendi. Bu kasa içerisinde 17 adet skin ve 4 adet farklı bıçak barındırıyor.

Bir diğer güncelleme ise artık çalıştırma seçeneklerine hiçbir kod yazmamıza gerek kalmadan Panorama arayüzün aktif olması oldu. Gelen bu güncelleme sonrasında Valve, arayüzden rahatsızlık duyacak kişileri de düşündü. Oyuncular, belirli bir süre için geçerli olduğunu düşündüğümüz kod ile eski arayüze kolaylıkla dönebilecek.

Panorama’yı Nasıl Devre Dışı Bırakabilirim ?

  • Kütüphaneye gelerek CS:GO’ya sağ tık yapmanız gerekiyor.
  • Sağ tık yaptıktan sonra özellikler kısmına tıklayıp ”Başlatma seçeneklerini ayarla” bölümüne giriş yapmanız gerekiyor.
  • Karşınıza gelen ekranın bir bölümüne ”-scaleform” yazdıktan sonra oyuna giriş yapabilir ve eski arayüzle oyununuza devam edebilirsiniz.