Reddedemeyeceğiniz Bir Teklif: 2K, Mafia: Trilogy’i Duyurdu

2K ve Hangar 13 tarafından yapılan üç Mafia oyununun Definitive Edition versiyonlarıyla, Amerika’nın üç farklı bölgesindeki organize suç döneminin gangster hayatını yaşayın.

 Mafia II remaster ve Mafia III’ün yenilenmiş versiyonunu şimdi oynayabilirsiniz, sıfırdan, tamamen yeniden yapılan orijinal Mafia ise 28 Ağustos tarihinde piyasaya çıkacak.

New York, NY – 19 Mayıs 2020 – 2K ve Hangar 13 yapım stüdyoları bugün, oyuncuların suç örgütlerinin egemen olduğu Amerika’nın üç farklı dönemini interaktif bir şekilde oynamalarını sağlayan tek oyun koleksiyonu Mafia: Trilogy’i duyurdu.

Başarılı eleştiriler alan Mafia suç ve drama serisi, dünya çapında 18 milyon adetten fazla satmayı başardı. Şimdi ise ilk defa, aksiyon ve macera dolu üç oyunun tamamını kusursuz bir üçleme ile modern konsolda oynayabilirsiniz. Mafia: Trilogy şu oyunları içeriyor:

Mafia: Definitive Edition – Çok sevilen oyunun sıfırdan yapılan “remake” versiyonu;

Mafia II: Definitive Edition – Hayranların sevdiği oyunun ultra HD ile güncellenmiş hali;

Mafia III: Definitive Edition – Ödüllü hikaye başyapıtının tekrar elden geçmiş hali.

Mafia: Trilogy’i 28 Ağustos tarihine kadar dijital olarak satın alan oyuncular, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunlarını PlayStation® 4 üzerinden hemen oynamaya başlayabilirler. Mafia: Definitive Edition’ı da hazır hale geldiğinde indirerek 28 Ağustos’taki çıkış tarihinde oynayabilirler. Mafia: Trilogy oyunu fiziksel olarak 28 Ağustos tarihinde piyasaya çıkacak.

Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition oyunları ayrıca satın alınabilecek. Mafia II ve Mafia III oyunlarının Definitive Edition versiyonları bugünden itibaren PlayStation® 4 üzerinden ayrıca satın alınabilir durumda. Her iki oyun da tüm orijinal ekstra içerik eklentilerine sahip ve ayrıca Mafia II, 4K uyumlu elden geçirilen grafiklerle birlikte geliyor.

Mafia: Definitive Edition – koleksiyonun en önemlisi – 28 Ağustos tarihinde kapsamlı ve orijinal Mafia oyununun sıfırdan, tamamen yeniden yapılmış haliyle; güncellenen zengin diyaloglar, genişleyen arka plan hikayesi ve ek ara sahnelerle birlikte geliyor. Tüm oynanış sahneleri ve özellikler, Mafia III’ün başarılı sinematik ve diğer geliştirmelere sahip oyun motoruyla yapıldı.

Mafia: Definitive Edition oyununun yapımına katkısı bulunan Çekya’daki Brno ve Prag, İngiltere’deki Brighton ve California’daki Novato stüdyolarının başında bulunan ve yapımı yürüten Hangar 13’ün Başkanı ve CCO’su Haden Blackman, “İlk Mafia oyunu, video oyunlarda ciddi hikayelerin nasıl kalıcı etkiler bırakabileceğini göstermişti. Tüm hayranlarının halen ilk oyuna nasıl saygı duyduğunu biliyoruz. Mafia hikayesinin başlamasının üzerinden yaklaşık 20 yıl geçti. Şimdi ise yeni nesil oyuncuları, sevilen oyunla tanıştırmak ve en başından beri Tommy’nin hikayesini sevenleri mükemmel yeni sunum tarzı, yeni hikaye elementleri ve yeni oynanışla buluşturmak için harika bir fırsatımız var. ” açıklamasını yaptı.

PlayStation® 4 için Mafia III oyununa sahip olan tüm oyuncuların oyunları, hiçbir ek ücret ödemeden bugünden itibaren Mafia III: Definitive Edition’a yükseltilecek.

Hangar 13 tarafından geliştirilen Mafia: Trilogy, Mafia: Definitive Edition, Mafia II: Definitive Edition ve Mafia III: Definitive Edition, PEGI 18 derecelendirmesine sahiptir. Ekran görüntüler ve tüm görsel içerikler için newsroom.2k.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Mafia: Trilogy hakkında daha fazla bilgi için MafiaGame.com adresine göz atabilir, Twitter’dan @MafiaGame hesabını takip edebilirsiniz. Mafia: Definitive Edition ile ilgili bilgiler Haziran ayının başından itibaren duyurulacaktır.

Hangar 13 bir 2K stüdyosudur. 2K, Take-Two Interactive Software şirketinin dağıtım markasıdır.

Take-Two Interactive Software Hakkında

Merkezi New York’ta bulunan Take-Two Interactive Software, Inc., dünya çapındaki tüketicilere yönelik olarak önde gelen bir interaktif eğlence geliştiricisi, yayıncısı ve pazarlayıcısıdır. Şirket, ağırlıklı olarak tamamen sahip olduğu markalar olan Rockstar Games ve 2K yoluyla ürün geliştirmekte ve yayınlamaktadır. Ürünlerimiz, konsol sistemleri ve kişisel bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler için tasarlanmakta olup, dağıtımları fiziki perakende, dijital indirme, çevrimiçi platformları ve bulut aktarım hizmetleri yoluyla sağlanmaktadır. Şirketin adi hisseleri, TTWO sembolü ile NASDAQ’da işlem görmektedir. Daha fazla kurumsal ve ürün bilgisi için, http://www.take2games.com adresinden web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2K Hakkında

2005 yılında kurulan 2K, dünya çapında konsol sistemleri, kişisel bilgisayarlar ile akıllı telefon ve tabletler için fiziki perakende, dijital indirme, çevrimiçi platformları ve bulut aktarım hizmetleri yoluyla dağıtılan interaktif eğlence geliştirmekte ve yayınlamaktadır. 2K, aralarında nişancı, aksiyon, rol üstlenme, strateji, spor ve aile eğlencesinin de bulunduğu en popüler türlerde oyunlar yayınlamaktadır. 2K markası, bugün aralarında Firaxis Games, Visual Concepts, Hangar 13, Cat Daddy Games ve 2K China’nın da bulunduğu en iyi geliştirme stüdyolarından bazılarını bünyesinde barındırmaktadır. 2K’nın yüksek kaliteli oyun koleksiyonu arasında, eleştirmenlerin büyük beğenisini alan BioShock®, Borderlands™, Mafia ve XCOM® dizileri, ünlü Sid Meier’s Civilization serisi, Evolve™, Battleborn®, popüler WWE 2K dizisi ve bu konsol kuşağının en yüksek puana* layık görülen yıllık spor oyunu NBA 2K de bulunmaktadır.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin