Black Desert Mobile Evreninde Path of Glory: Sezon 3 Başlıyor

Black Desert Wallpaper

Pearl Abyss bugün, Path of Glory savaş modunun üçüncü sezonunun Black Desert Mobile’a geldiğini duyurdu. Bu yeni sezon Maceracılara zorlu yeni seviyeler ve birbirinden farklı birçok ödül sunacak.

Path of Glory, 6 karakterden oluşan ailelerin katılabileceği bir PvE modudur. Maceracılar, bir kale kapısını yarıktan çıkan istilacı canavarlara karşı korumakla görevlendirilir. Her dalgayı tamamlamak için özel ödüller verilirken, daha yüksek zorluklar için daha iyi ödüller Maceracıları bekliyor olacak. Ayrıca bu etkinlikle birlikte, ailedeki tüm karakterler için CP uygulayan, sezon bazlı bir eşya olan Amblem elde etme şansı da olacak.

Zorlu Mücadeleler, Değerli Ödüller

Path of Glory’nin üçüncü sezonunda, bu savaş modundaki en yüksek zorluk seviyesi olan Aşama 10 Rift de bulunuyor. Aşama 10 Rift’te düşmanlar daha acımasız ve alt edilmesi daha zor olacak, ancak bu seviyeyi tamamlama ödülleri de bir o kadar güçlü bufflar sağlayacak.

Primal Alchemy Taşları da bu haftadan itibaren Black Desert Mobile evreninde yer alarak, Maceracıların karakterlerini daha yüksek seviye Alchemy Taşlarıyla donatmalarını sağlayacak. Bu güçlü Primal Alchemy Taşları, Hadum’un Diyarından elde edilen nadir malzemeler kullanılarak üretilebilecek.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin