Black Desert Türkiye&MENA’da Yaşam İçeriğini Keşfet, Özel Ödüller Kazan

Black Desert Kapak 27 Ocak

Pearl Abyss, bugün Black Desert Türkiye&MENA’da Yaşam İçeriği ile ilgili çeşitli oyun içi etkinlikler düzenleyeceğini duyurdu. Maceracılar artık bu etkinliklerle Yaşam Becerilerini geliştirirken değerli ödüller kazanabilecek.

Yeni Yaşam İçeriği “Kaçak Tavuklar” Bartali Çiftliği’nde Maceracılara sunulacak. Sabah olduğu zaman 10 tavuk çiftlikten kaçmaya çalışacak. Maceracıların, tavuklar kuluçkadayken onlara yaklaşması ve yumurta bırakana kadar beklemesi gerekecek. Tavuğun bıraktığı yumurta ile etkileşim aracılığıyla bu yumurtayı Altın Yumurtaya dönüştürme şansı kazanacaklar.

Pinto’nun Aşçılık Dersi bu hafta da öğrencileri kabul etmeye devam edecek. Aşçılık dersinin 2. haftasında 10 Şubat tarihine kadar, Maceracılardan bir Cadı Lezzeti elde etmeleri için 50 Bira yapmaları istenecek. Dersin 3. haftası ile ilgili ayrıntılar ise 3 Şubat tarihinde açıklanacak.

Black Desert Oto Balık10 Şubat tarihine kadar Avcılık, Toplama ve Balıkçılık yapan Maceracılar, Sıcacık Odun Ateşi üretiminde kullanılan malzemeler elde edebilecekler. Odun Ateşi eşyası, Maceracılara Hayaletin Enerjisi ve Orman Öfkesi de dahil olmak üzere birçok değerli eşyadan birini kazandıracak. Ayrıca aynı etkinlik süresi boyunca, Eğitim ve Ekstra Binek EXP kazanımı 24 saat boyunca %50 artacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin