PS5 Etkinliği: Merak Edilen Her Şey Açıklandı

PS5 etkinliğinde tanıtılan her şey için beklentiler çok yüksekti.

İşte Sony’nin bugünkü PS5 etkinliğinde duyurduğu ve ifşa ettiği her şeyin bir özeti:

Final Fantasy 16 Ortaya Çıktı

Shiva ve Ifrit’i çağıran sinematik bir fragmanın yanı sıra, orta çağ fantezi benzeri bir ortam sunan Sony, FF16’yı duyurdu ve PlayStation konsoluna özel olacak.

Örümcek Adam: Miles Morales Oynanışı Yayınlandı

Spider-Man: Miles Morales’e geniş bir bakış sunduk ve fragman görsel olarak çarpıcı görünüyor, şık kombolarla dövüş ve kötü karakter olarak Tinkerer’in potansiyel bir görüntüsünü içeriyor. Spider-Man: Miles Morales, PS4 ve PS5 için duyuruldu.

Harry Potter Hogwarts Legacy Açıklandı

Söylentilere göre Harry Potter RPG sonunda bir dünya prömiyeri fragmanı ile duyuruldu. Hogwarts Legacy olarak adlandırılan oyuncular, 1800’lerin sonlarına geri dönebilecek. Filmlerden ve kitaplardan tanınmış yerleri ziyaret edebilecek gibi görünüyor. Hogwarts Legacy, 2021’de PS5’te satışa sunulacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War Campaign Oynanışı Ortaya Çıktı

Call of Duty: Black Ops Cold War’daki ilk görev yani ‘Nowhere Left to Run’ adlı senaryo oyunu PS5 etkinliği sırasında gösterildi. Sadece bu değil, PS4 oyuncuları 18 Eylül’de Cold War için çok oyunculu alfaya özel erişim elde edecek.

Resident Evil: Village Oynanış Fragmanı Yayınladı

Ürpertici yaşlı bir kadın, ürpertici ortamlarda keşif, canavarlar ve ormandaki küçük bir kızın karanlık peri masalı estetiğinin daha da derinine inen Resident Evil: Village oyun fragmanı yayınlandı.

Unreal Engine 4 Fortnite Oynanışı Ortaya Çıktı

Unreal Engine 4 Fortnite oyununun PS5’te nasıl görüneceğini gösteren bir fragman. Fortnite, PS5’te satışa sunulacak.

PlayStation Plus Koleksiyonu PS5 için Açıklandı

Sony, PlayStation Plus’a abone olacak gelecekteki PS5 sahiplerinin PlayStation Plus Koleksiyonu ile çok sayıda büyük oyuna ek ücret ödemeden erişebileceklerini duyurdu .

God of War: Ragnarok Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Bir önceki oyunun devamı niteliğindeki God of War: Ragnarok, PS5 için resmi olarak duyuruldu. Pek bir şey ortaya çıkmadı, ancak 2021’de piyasaya sürülmesinin planlandığını biliyoruz.

PS5 ve PS5 Digital Edition Fiyat ve Sürüm Tarihleri ​​Açıklandı

Sony’nin yeni nesil konsolları nihayet fiyatları ve çıkış tarihlerini yayınladı.

Normal PS5, 499 ABD Doları(3.780TL + vergiler), Dijital Sürüm ise 399 ABD Doları(3.000TL + vergiler) fiyatıyla satışa sunulacak.

Her iki PS5 konsolunun 12 Kasım’da ABD, Japonya, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore’de çıkış tarihi var. Konsollar 19 Kasım’da diğer bölgelerde satışa sunulacak.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin