PlayStation Now’a Hem İndirim, Hem 4 Yeni Oyun!

Sony, en önemli markalarından birisi olan PlayStation ve onun bulut ağı üzerine kurulu oyun platformu PlayStation Now için güzel haberler duyurdu. Buna göre Sony, dünya çapında yaptığı indirimin yanı sıra destek verdiği oyunların kapsamını genişletti.

Oyun sektörü denince ilk başlarda akla gelen ve hem dağıtım, hem yapım hem de ekipman üreten şirketlerden birisi olan Sony, kendi bünyesinde barındırdığı önemli markalarından birisi olan PlayStation Now hakkında bazı duyurular yaptı.

Kısaca bahsedecek olursak PlayStation Now, bir bulut ağı üzerine kurulu olan ve oyunların konsoldan bağımsız olarak çalışmasını sağlayan bir sistem. Haliyle böyle avantajlı bir sistem olunca, kullanıcılar tarafından talep gün geçtikçe artıyor.

Haliyle böyle olunca, Sony hem fiyatta indirim yapmaya hem de 4 tane yeni oyunu oyuncularla buluşturmaya karar verdi. Bu oyunlar “God Of War”, “GTA V”, “inFAMOUS: Second Son” ve “Uncharted 4: A Thief’s End” olarak belirlendi.

Fiyatlar ise, Avrupa ve Amerika’da aylık 9.99, yıllık 59.99 dolar ya da euro. Aynı tutardan, hangi para birimi kullanılıyorsa onunla ödeme yapılacak.

Birleşik Krallık’ta aylık 8.99, yıllık 49.99 sterlin olarak belirlendi.

Bunun yanı sıra Sony, Japonya’da ise aylık 1180 yen olacağını duyurdu. Lakin yıllık üyelik Japonya’da şimdilik mümkün olmayacak.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin