Olofmeister Fnatic’ten Ayrılıyor mu?

Olofmeister Fnaticten Ayrılıyor mu

Son birkaç gün içerisinde etrafta Fnatic’in Olofmeisterı attığı, veya Olofmeister’ın Fnatic’ten ayrıldığı ile ilgili söylentiler mevcut. Ancak bu söylentiler ne kadar doğru ?

Olofmeister, ne takımdan ayrıldı, ne de atıldı. Ancak Olof la ilgili Fnatic takımında geçici bir değişiklik var.

Fnatic, Olof “Olofmeister” Kajbjer oyuncusunu kadrodan çıkartıp, yerine 17 yaşındaki Niclas “PlesseN” Plessen adlı oyuncuyu kadrosuna alıyor. Tabii ki bu değişiklik muhtemelen kalıcı olmayacak, sadece Olof’un elindeki rahatsızlıktan dolayı takım boş kalmasın diye böyle bir değişikliģe gidilmiş.

Fnatic’in CS:GO koçu olan Viktor “Vuggo” Jendeby, takımdaki bu olayla ilgili yaptığı açıklamada, Olof’un elinde bir sıkıntı olduğu, ve bu sıkıntının son birkaç haftadır giderek arttığından bahsetmiş. Olof tamamen düzelene kadar takımdan uzak kalacakmış. Takım koçu olan Vuggo, Olof’un rahatsızlığından dolayı tüm takımı oyundan uzak tutamayacaklarını, bu sebepten Olof yerine kısa süreli bir çözüm olan PlesseN’i aldıklarını belirtti ve Olof’un mümkün olduğunca çabuk sahalara döneceğini de ekledi.

Umarım ilerleyen günlerde Olof’un Fnatic’ten temelli ayrıldığının haberini falan yapmayız. En kısa zamanda Fnatic’e dönmen dileğiyle Olof.

PlesseN hakkında kafanızda bir şeyler oluşması için aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.