Hak3 E-Spor Fifa Turnuvası Başlıyor!

Geçtiğimiz aylarda Fenerbahçe oyuncusu Hasan Ali Kaldırım‘ın Hak3 E-spor adında takım kurduğunu ve ödüllü turnuvalar düzenleyeceğini duyurmuştuk. Hak3 en son olarak FIFA oyuncusu Abdurrahim Şener olduğunu Instagram sayfası üzerinden açıklamıştı. Hak3 e-spor hakkında daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Hak3 e-spor daha önce yaptığı paylaşımlarda yapacakları turnuvalar ile yarışmacıların takıma katılma şansı edebileceğini ve çok yakında FIFA, PES, Fortnite, CS:GO turnuvaları düzenleyeceğini bildirmişti

FIFA CUP DUYURULDU!

Hak3 e-spor Instagram üzerinden yaptığı son paylaşım ile FIFA CUP turnuvasını duyurdu. Beklenen turnuva 29 Kasım 2019 Cuma Saat 20:00’de başlayacak ve turnuva Canlı yayın üzerinden gerçekleşecek. Turnuvaya katılmak isteyen oyuncular Katılım için [email protected] mail adresine eksiksiz bir şekilde (Konu:Turnuva Katılımı İçerik: Ad, Soyad, Yaş, Playstation ID)belirtip mail attıkları taktirde turnuvaya katılım başvurusu gerçekleşecek. Turnuvaya katılmayı hak kazanan adaylar “turnuvaya katıldınız.” yanıtı aldığında turnuvaya katılmaya hak kazanacak aksi takdirde herhangi bir yanıt alamayan adayla turnuvaya katılamayacak.

Turnuva FUT ve Online şeklinde katılım sayısına göre oyuncular gruplara ayrılacak. Turnuvanın kazananı Hak3 e-spor takımında yer alma şansı yakalayacak!

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin