Gilette Fortnite Turnuvası Para Kazandırıyor!

Geçtiğimiz yılın en çok oynanan oyunlarından olan Fortnite, Gillette’in sponsorluğu ile düzenlenecek bir turnuva ile karşımıza çıktı. Oyun severlerlerin yakından tanıdığı Gillette’in düzenlediği Gillette Fortnite Turnuvası, Fortnite’ın geliştiricisi olan Epic Games tarafından da resmi olarak destekleniyor.

Toplamda 6 hafta boyunca sürecek olan Fortnite Turnuvasına katılmak isteyen gençler, 5 hafta boyunca her Perşembe Twitch platformunda ünlü Twitch yayıncılarının yayınlarına katılarak turnuvaya dahil olabilecekler. 27 Aralık Perşembe günü başlayan turnuvanın finali ise 27 Ocak’ta! ‘Multiplayer E-spor ve Oyun Festivali: Chapter VII’ adıyla İstanbul’da Avrasya Gösteri Merkezi’nde yapılacak.

Gilette Fortnite Turnuvası

Migros – Gilette turnuvasına özel kampanya!

Tüm Migroslarda Gillette Fortnite Turnuvası’na özel kampanyada 25TL’lik Gillette alışverişine 5 TL‘lik Steam kodu hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

  • 21 Ocak-8 Şubat 2019 tarihleri arasında Migros, 5M Migros, Migros Jet mağazalarından veya Sanal Market’ten Money Club Kart, Money Bonus ya da Money Club özellikli diğer kartlar ile tek seferde 25 TL’lik Gillette ürün alışverişinize 5 TL’lik Steam Cüzdan Kodu hediye edilecektir.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamadıysa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve ilk alışverişte indirim olarak yansıtılacaktır.
  • Her tüketici kampanyadan maksimum 1 kez yararlanabilir.
  • Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.

Kampanya detaylarına Money Club Kart sitesinden ulaşabilirsiniz.

Migros’tan Oyun Kodu Nasıl Alınır?

En popüler oyunların dijital kodları Migros kasalarında satışta!

Digital oyun kodlarını tüm Migros mağazalarından nakit veya kredi kartı ile satın alabilirsiniz.

Digital oyun kodu satın almak için mağazada kasiyere talebinizi iletip, kasada ödeme yaparak anında erişebilirsiniz.

Migros’lardan oyun kodu alımı hakkında detaylı bilgi için burayı tıklayabilirsin.