Game Power BANE İncelemesi – En Ucuz Işıklı Oyuncu Faresi

GamePower Bane

Game Power markasının Bane modeli düşük fiyatı ve ergonomik tasarımıyla ilgimizi çekti. Game Power Türkiye’de pek de bilinen ve tercih edilen bir marka değil. Umarız bu incelemeden sonra fikriniz değişir.

Mouse ergonomi olarak Razer Deathadder ile bire bir diyebiliriz. Yalnızca 60 TL olan fiyatına göre böylesine rahat bir tasarım çok şaşırtıcı. Elinizin boyutu hiç farketmez, bu fare tüm ellere uyumlu.

RGB aydınlatmaya sahip. Fare ışıklarıyla büyülüyor! Sağ, sol ve arka kısmında şerit şeklinde bulunan aydınlatma, gözlerimizi büyülüyor. Yazılım desteği ile kısıtlı şekilde ayarlanabilen farenin ışıkları kullanım sırasında ortamınıza şıklık katacaktır.

Farenin özellikleri bununla da bitmiyor. 500 ile 2500 arasında yazılım desteği ile ayarlanabilen DPI aralığına sahip. Sensörü bu fiyat aralığındaki fareler nazaran ortalama kalıyor. Ancak bu fiyata ve bunca özelliği bakarsak bunu göz ardı edebiliriz.

Saymakla bitmeyen özelliklerden bir diğeri ise yazılım desteği. Game Power resmi sitesinden indirdiğimiz program ile ışık, DPI ve Hz gibi ayarlamaları yapabiliyoruz. Bunlara ek olarak farenin makro yazılımı da mevcut. İstediğiniz makroyu kaydedip kullanabilirsiniz.

Ürünü Zoccoshop üzerinden alabilirsiniz.