G2 Takımı Değişime Gidiyor

G2 takımı geçtiğimiz sene Şubat ayında EnVyUs takımı ile oyuncu transfer etmişti ve yapılan transferler sonucunda büyük umutlar oluşmuştu. Ancak oyuncular bir türlü takım olamadı ve G2’da bunu çözmek için takım koç’u ve Shox ile yollarını ayırdı!

G2 takımı en son DreamHack Masters Malmö 2017 turnuvasını kazanmıştı ve uzun bir süredir de kupalara hasret kaldı. Yönetim 5 Fransız yıldız oyuncu ile oluşan takımda değişikliğe giderek takımdan Richard shoxPapillonile ‘yı kadro dışı bırakarak yerine Fransızca bilen İspanyol oyuncu Óscar mixwell Cañellas getirildi. Mixwell’in çok iyi bir oyuncu olduğunu ve G2’ya güç katacağını düşünüyorum öte yandan sHox’un kadro dışı bırakılmasının en önemli sebebi elinden olacağı ameliyat. Mart ayı içinde gerçekleşecek operasyon sonunda sHox eski gücüne kavuşabilecek mi merakla bekliyoruz.

G2

Sadece oyuncu değiştirilmedi, NBK- takımın IGL pozisyonuna geçerken takımın koçu olan Edouard SmithZz Dubourdeaux’in yerine NiaK getirildi. SmithZz artık koçluğu bıraktığını ve oyunculuğa geri döndüğünü açıklaması ile Fransa’da 3. büyük takımın temelleri atılmış olduğunu söyleyebiliriz.

G2 yenilenen kadrosu ile ilk büyük turnuvasına 4 gün sonra katılacak. G2’nun WESG 2017 Finallerinde göstereceği performans merak konusu.

G2 Kadrosu

France Nathan NBK-“ Schmitt

FranceDan apEX Madesclaire

FranceKenny kennyS Schrub

FranceAlexandre bodyy Pianaro

SpainÓscar mixwell Cañellas (Deneme)

France Jérôme NiaK Sudries (Koç)

G2 tarafından yapılan transfer videosu