fnatic, draken’i Kadrosuna Kattı!

fnatic, draken’i kadrosuna kattı!

Geçtiğimiz ay FaZe Clan’dan ayrılan Richard ‘Xizt‘ Landström’ü kadrosuna kattığını duyuran Fnatic, bu kez de William ‘draken‘ Sundin’i kadrosuna kattığını açıkladı. NiP’de yedeğe alınmasının ardından transfer listesine koyulan AWP oyuncusu fnatic’e transfer oldu.

Fnatic, draken'i kadrosuna kattı!

fnatic resmi sitesinden ve Twitter hesabından yaptığı açıklamada William ‘draken‘ Sundin’in takıma katıldığını ve Maikil ‘Golden‘ Selim ile de yolların ayrıldığını belirtti. ECS Season 5 Final’inde fnatic’in takım lideri HLTV ile yaptığı röportajda takımda ‘AWPer‘ rolünde bulunan Jesper ‘JW‘ Wecksell’in her zaman AWP kullanmak istemediğini söyledi. Bu söylemlerle beraber takıma yeni bir ‘AWPer‘ transfer edileceğinin ilk sinyallerini vermiş oldu.

William ‘draken‘ Sundin’in fnatic’in resmi sitesinde yaptığı açıklama ise şu şekilde;

fnatic’e katıldığım için çok mutluyum. İnanılmaz şeyler öğrendiğim ve kendimi kişisel anlamda geliştirdiğim Nip’de harika zamanlar geçirdim. Fakat şimdi yeni bir dönem başlıyor.

Geleceği için karar vermek üzere yedek konumuna çekilen Maikil ‘Golden‘ Selim ise yeni takımında görev almayı sabırsızlıkla beklediğini belirtti. Ayrıca fnatic yönetimine de teşekkür etti.

Bana sundukları fırsatlar için başta yönetim olmak üzere takım arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu tür değişiklikler moral bozucu olabiliyor. Özellikle de benim gibi ilk kez yaşıyorsanız. Bunu şimdi iyi bir lider ve oyuncu olabilmek için fırsat olarak görüyorum.

Takımın son görünümünü ESL One Cologne turnuvasında alacağını belirten fnatic, turnuvada iyi bir performans sergilemek istiyor. 16 takımın yer alacağı turnuvada ödül havuzu ise tam tamına 300 bin dolar.

William ‘draken‘ Sundin’in takıma katılmasıyla beraber fnatic kadrosunun aldığı görünüm ise şu şekilde;

Robin ‘flusha Rönnquist
Jesper ‘JW Wecksell
Freddy ‘KRIMZ Johansson
Richard ‘Xizt Landström
William ‘draken Sundin
Maikil ‘Golden Selim (yedek oyuncu)
Jimmy ‘Jumpy Berndtsson (takım koçu)

fnatic’in transferle ilgili resmi Twitter açıklaması;

https://twitter.com/FNATIC/status/1008318339737931776

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin