ESL One Belo Horizonte 2018, Davet Edilen Takımlar Belli Oldu

ESL One: Belo Horizonte 2018

ESL One Belo Horizonte 2018’de davet ile turnuvaya katılacak 4 takım belli oldu!

ESL One Belo Horizonte 2018, 13-17 Haziran tarihleri arasında Brezilya’da, 25.000 kişilik Mineirinho Arena arenada düzenlenecek. Turnuvada toplam 8 takım 200.000$ ödül havuzu için kıyasıya mücadele edecek.

Grup aşaması 13-15 Haziran tarihleri arasında BO-3 üzerinden oynanacak. Gruplarını ilk 2 sırada bitiren takımlar bir üst tura çıkmaya hak kazanacak. Yarı final ve final karşılaşmaları 16-17 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek. Yarı final maçları BO-3 üzerinden, final karşılaşması ise BO-5 üzerinden oynanacak.

SK Gaming ESL Turnuvası

Turnuvada mücadele edecek 8 takımdan 4’dü davet yolu ile turnuvaya katılacak. 2 takım Avrupa elemesinden ve geriye kalan 2 takımda Amerika elemesi sonucunda turnuvaya katılmaya hak kazanacak. Eleme turnuvaları 13-14 Nisan tarihleri arasında 8 takım ile düzenlenecek. Eleme turnuvaları ikili eleme sistemi üzerinden BO-3 ile oynanacak.

Turnuvaya davet alan takımlar

Brazil SK North America Liquid
Europe FaZe Europe mousesports
Europe Avrupa Elemesi #1 Europe Avrupa Elemesi #2
North America Amerika Elemesi Other Amerika Elemesi

Turnuvaya ev sahibi olarak SK Gaming davet aldı. SK Gaming hariç davet alan 3 takımda son zamanlarda yükselişe geçen takımlar, SK Gaming’in ev sahipliği yaptığı turnuvada nasıl bir performans göstereceği merak konusu.