Cooler Master MH320 Kulaklık incelemesi

Cooler Master Markasının giriş seviyesi oyuncu kulaklıklarından olan ”MASTERPULSE MH320” oyuncular için ergonomik ve kaliteli bir deneyim sunuyor.

Giriş seviyesi oyuncu ekipmanlarında hem kaliteyi hem de ergonomiyi bir arada görmeye alışkın değiliz. Ancak ”MH320” kaliteli ve konforlu bir deneyim sunuyor.

Kafa bandı sayesinde her kafa boyuna ayarlama gerekmeden uyum sağlayan MH320 suni deri padleri ile kulağı içine hapsediyor ve kullanıcısını oyunun içine sürüklüyor.CoolerMaster MH320 Kulaklık

Suni deri padler her ne kadar rahat olsa da her suni deri kulaklık pedinde gördüğümüz ”TERLETME” problemini uzun süreli kullanımda karşımıza çıkartıyor.

40mm sürücüleri ile kusursuz ses deneyimi yaratan ”MH320” oyun içerisindeki en ufak tıkırtıyı bile duymanıza olanak sağlıyor.

Ayarlanabilir yapıdaki mikrofon oyun içi iletişim için son derece başarılı. Mikrofonun ses testine ”buraya” tıklayarak bakabilirsiniz.

Ses yalıtımı sayesinde dışarıdan gelen sesleri önleyen kulaklık 40mm sürücüleri ile dış sesi en aza indiriyor.

Fiyatını arttırmamak için olsa gerek ki kulaklığın üzerinden led aydınlatmalar bulunmuyor. Buna rağmen tasarımda bir eksik olduğunu söylemek hata olur. MASTERPULSE MH320 son derece şık bir tasarıma sahip.

Detaylı inceleme için youtube videomuza göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin