BLAST Pro Series açılışına Lizbon Belediye Başkan Yardımcısı damga vurdu!

15 Aralık 2018’de Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenen BLAST Pro Series Lisbon 2018‘in açılışına Belediye Başkan Yardımcısı  Duarte Cordeiro da katıldı. Cordeiro, 10.000 Portekizli CSGO sever önünde sahneye çıktı ve iki dakikalık bir konuşma yaptı.

İşte Cordeiro‘nun konuşması:

Portekiz, Lizbon, Altice Arenaya; Dünyanın en büyük espor turnuvalarından biri olan BLAST Pro Series’e hoşgeldiniz. Arena’da bulunan ve ekranların başından bizi izleyen milyonları selamlıyorum.  BLAST ekibine böylesine geniş çaplı bir turnuvaya Lizbon’u seçtikleri için teşekkürlerimi sunarım.

(Taraftarlara dönerek) BLAST Pro Series’in her sene Lizbon’a gelmesini sağlamak için biraz ses çıkarmak lazım.

Bu turnuva, dünyadaki en iyi espor oyuncularıyla tanışma ayrıcalığını yakalamak için büyük bir fırsat. Buradaki oyuncular, modern dünyanın sporcuları. Sizler sadece “esporcular” değilsiniz. İnsanlar için rol modellersiniz. İnsanlara “takım ruhunun ne olduğunu” gösteriyorsunuz.  İnsanlara sadakatin ne olduğunu gösteriyorsunuz.

Tekrardan teşekkür ederek sözlerimi bitirmek istiyorum. Turnuvadaki tüm takımlara da bol şans dilerim. BLAST’ı gelecek sene tekrar Lizbon’da görmek dileğiyle.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin