Bir CryTek Oyunu: Ücretsiz MMOFPS Kralı Warface!

Warface Kapak

CryTek gibi dünyaca tanınmış bir geliştirici firma, F2P oyunlara olan ön yargıyı kırıp geçecek kalitede grafik ve fizik motorlarına sahip bir oyun; Warface!

TAMAMEN Türkçe, TAMAMEN ÜCRETSİZ Bir MMOFPS

Warface, Türkiye pazarında bu oyunlar kadar rağbet görmemesine rağmen asla çizgisini bozmadı. Türkiye’deki bazı oyun geliştiricileri gibi ‘yerli’ diye lanse ederek özgün olmayan oyunlarla prim yapmaya çalışmadı. Hiç para yatırmadan yüzlerce TL para yatırmış bir oyuncuyla aynı kalitede bir hesaba sahip olabilir; konuşmalar dahil tamamen Türkçe olup ücretli muadillerine taş çıkartacak kalitede olan bu yüksek kalitedeki ücretsiz oyunun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Lafı daha fazla uzatmadan sizi Warface’nin sunduklarıyla tanıştıralım!

Warface Night

Grafikler Ateş Ediyor, Siper Alın!

CryTek’in efsane seri Crysis’te kullandığı grafik motoru olan CryEngine motorunu kullanan Warface, yüksek grafik kalitesiyle oyuncuların gözlerini kamaştırıyor. CryEngine grafik motoru Warface’de kamaştırdığı göz kadar cepleri de karıştırtmıyor; merak etmeyin! Düşük/Orta segment bir bilgisayarın düşük ayarlarda rahatlıkla oynayabildiği bir oyun olan Warface, sorunsuz optimizasyonuyla hemen hemen her türden oyuncu kitlesine hitap etmeyi başarmış bir oyun.

Warface

Üç Ayrı Mod: PvE, Operasyon ve Klasik MMOFPS

Warface her tür oyuncuya hitap edebilecek üç ayrı oyun modu sunuyor; PvE, Operasyon ve MMOFPS modları.

Pve Modu: İsterseniz tek, isterseniz de sizinle beraber gelecek olan 4 takım arkadaşıyla birlikte Co-Op görevler yapıyorsunuz. Burada karşınıza çeşitli görevler, farklı zorluklar, güçlü bosslar ve bununla orantılı artan oyun miktarı kazançları çıkabiliyor.

Operasyon Modu: En az 2 kişi olarak oynamanızın tavsiye edildiği, 5 kişiye kadar yapılabilecek bir hikayeli Co-Op modu. Etkileyici olay örgüsü, çeşit çeşit hikayeler ve bunlar için oluşturulmuş haritalarla birlikte kendinizi bambaşka bir evrende bulmanızı sağlıyor. Her bir oyun en az 30 dakika sürse dahi sizi kendine bağlamayı başarıyor.

MMOFPS: Farklı oyun modlarının bulunduğu, maksimum 8’e 8 karşılaşmaların bulunduğu savaş alanları. Onlarca harita, farklı rütbelerden sayısız oyuncu ve soluksuz rekabet ile sizleri ekran başına kilitliyor.

Warface

İlgi Çekici Oyun Dinamikleri, Farklı Mekanikler!

Warface’de diğer FPS oyunlarından aşina olduğumuzdan farklı mekanikler bulunuyor. Yerden kayma, engellerden atlama hatta takım arkadaşından yardım alarak yüksek duvarlara tırmanma gibi fonksiyonlar mevcut. Oyun içi çeşitliliğin zenginliğini gösteren bu etkenler, oyuncunun memnuniyet kapasitesini arşa çıkaran arka plan detayları olarak kendini gösteriyor.

Warface Battle Royale Modu

Battle Royale Güncellemesi Yolda!

PUBG‘nin çıkışı ile adeta oyun piyasasının seyrini değiştiren Battle Royale oyun tipi, Warface’i de etkiledi ve CryTek ekibi çok geçmeden Battle Royale güncellemesini Avrupa için yayımladı. Türkiye için de 7 Ocak tarihinde gelmesi beklenen bu mod, oyuncularda ciddi bir beklenti yarattı.

Her ne kadar yeni başlayan oyuncuların oyuna alışamamış olmasından dolayı ortaya atılan birkaç P2W ve hile iddiaları olsa da oyunu 1000 saatten fazla oynamış olan biri olarak söylemeliyim ki; Warface iki ayrı Anticheat sistemiyle korunuyor ve oyun içi para kesinlikle oyuncuların arasında adaletsizlik sağlamıyor.

Tamamen oyuncuya hitap eden ve hak ettiğini alamamasına rağmen Türkiye pazarına ilgisizlik göstermeyen bir firma olan CryTek’in bu oyununu oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Warface’i indirmek veya bilgi almak istiyorsanız: İndirme Linki