Zula’nın Espor Dizisi, İnternet Cafe Sahiplerinden Büyük Tepki Aldı

Zula’nın yeni espor dizisi Tam Kafadan, internet cafe sahiplerinden büyük tepki aldı. Bazı internet cafe sahipleri Zula’yı bilgisayarlarından kaldıracağını söyledi.

MadByte Games, Zula’nın ön planda olduğu yeni espor dizisini YouTube üzerinden yayınlamaya başladı. Şuan 2. bölümü yayınlanan “Tam Kafadan” dizisi, +18 ve küfürlü sahneler ile bir çok kesim tarafından eleştiri oklarının hedefi olmuş durumda. Diziyi izleyecek kişilerinde çocuk olması bu eleştirilerin doğruluğunu kanıtlıyor. Dizi’nin 2. bölümünde espor oyuncularından biri internet cafe’de mast***syon , internet cafe’nin sahibi dedesine +18 hareketler yapıyormuş gibi yapıp küçük çocukların akıllarına yanlış düşünceleri yerleştiriyorlar.

İnternet cafe sahiplerini kızdıran olay ise internet cafe’nin escort kulübü diye gösterilmesi ve internet cafe sahibinin mafya ile olan ilişkisi. Bu iki olaydan sonra bazı internet cafe sahipleri yaptıkları açıklamalar ile Zula’yı bilgisayarlarından kaldıracaklarını açıkladı.

Öte yandan Point Blank ve Wolfteam sosyal medya hesaplarından paylaştıkları gönderiler ile internet cafe sahiplerinin yanında olduklarını belirtti.

Wolfteam’ın paylaştığı video,

Oyun yapan bir firmanın dizi yapmaya çalışması ne kadar saçma ise çöp toplayan birinin doktorluk yapmaya çalışması da o kadar saçmadır. Zula’nın bu yanlış tutumundan geri adım atmasını ve internet cafe sahiplerinden özür dilemesini bekliyoruz.