Valorant, Sezon 2 Battlepass, Yeni Kaplamaları ve Modları Tanıttı

Riot Games, Valorant Act II’nin 4 Ağustos 2020’de başlayacağını ve beraberinde yeni bir Battlepass, yeni bir ajan, yeni bir Glitchpop Skinline ve herkes için ücretsiz bir Deathmatch modu getireceğini açıkladı.

Valorant Sezon II Battlepass silah kaplamaları, spreyler, oyuncu kartları, oyuncu başlıkları ve Radianite Puanları da dahil olmak üzere benzersiz özellikler içerecek ve 1000 VP’ye mâl olacak.

Valorant’a yeni gelen ajan geçen hafta açıklandı ve 4 Ağustos’ta da oynanabilir olacağı söylendi. “Killjoy” düşmanlarına karşı üstünlük elde etmek için çeşitli robotlar ve aletler kullanabilen bir ajan.

Yeni Glitchpop Skinline “ölümün hiçbir sonucu olmadığı ve parlak, renkli ciltler ve eğlenceli ama ölümcül bir tavırla hayat bulduğu distopik bir geleceğe doğru eğiliyor.” Bu yeni kaplamalar Frenzy, Odin, Bıçak, Bulldog ve Judge için mevcut olacak.

Herkese açık Deathmatch, Beta biçiminde başlayacak ve 5 Ağustos’ta sunulacak. Yetenekleri, sonsuz parası ve Spike’ı olmayan 10 oyuncu hakimiyet için mücadele edecek.

Bir oyuncu 30 öldürme ile veya 6 dakika sonra en fazla öldürme ile muzaffer olur. Tüm silahlar mevcut olacak ve oyuncular ağır zırh ile başlayacak. Bir oyuncu öldüğünde, 3 saniye içinde yeniden doğar ve istedikleri takdirde silah değiştirmelerine izin verecek şekilde 8 saniye dokunulmazlıkla başlar. Hareket ettikten veya ateş ettikten sonra, dokunulmazlık ortadan kalkar.

Bir düşman öldürüldükten sonra sağlık paketleri düşecek, İHA, her 5 saniyede bir düşmanların mevcut yerini gösterecek.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin