Türk CS:GO’sunun Geleceğini Değiştirecek Turkish Community League Açıldı

Türkiye Pro Lig’in adminleri tarafından oluşturulan TCL, 23 Kasım 2018 tarihinde FACEIT üzerinden resmen başladı.

TCL(Turkish Community League), TPL’de görev alan adminler tarafından TPL’den daha iyi bir oyun zevki ve daha iyi bir CS topluluğu için kuruldu. TCL’den alınan bilgilere göre lig de ilk 6 saat içinde 80 maç oynandı ve bu maçlarda 250 farklı oyuncu mücadele etti.

Kaliteli Sunucular, Ücretsiz Giriş, Büyük Ödül Havuzu!

Ligin tüm maçları, CS: GO’nun resmi sunucularından rahatlıkla fark edilebilecek kadar daha üstün performans sağlayan Faceit sunucuları üzerinden oynanacak. Lige katılımlar başlangıçta ücretsiz olmasına rağmen oyuncuları ilk aydan itibaren seviye gruplarına göre ayrılmış büyük bir ödül havuzu bekliyor.

Sadece Profesyonellerin Değil, Topluluğun Ligi

Herhangi bir kısıtlama olmadan herkes Turkish Community League içerisinde kendi seviyesindeki oyuncularla eşleşerek oynayabilecek, oynarken seviyesi farketmeksizin ödüller kazanabilecek. Geniş ve Türkiye’nin en tecrübeli yönetim ekibinin yaptığı denetimler sayesinde oynarken kaliteli zaman geçirebilecek. Topluluğa zarar veren oyuncular anında ligden uzaklaştırılacak.

Söz Oyuncularda

Oyuncular, ligin yönetiminde birinci dereceden söz hakkına sahip olacak! Turkish Community League, her sezon oyunculardan alınan geri bildirimlerle geliştirilecek ve pek çok konuda karar, anketlerlerle oyunculara bırakılacak. Detaylar ve lige katılmak için: https://turkishcommunity.pro/

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin