Temsilciler Aynı Saatte Sahnede

twc

Avrupa’da boy gösteren en büyük Türk takımlarından Space Soldiers ve ex-Dark Passage bu gece Türkiye saatiyle 23:00’da maça çıkıyor.

Space Soldiers, ECS 3. Sezon Development League kapsamında North ekibine karşı 6. maçına çıkacak. 5 maçta 3 galibiyet 1 beraberliği olan temsilcimiz Flipsid3, Gambit, North gibi ekiplerin bulunduğu ligde zirvede boy gösteriyor. Space Soldiers liderliğini devam ettirmek için bu gece North karşısında galibiyet arayacak. Bilindiği üzere bu turnuvada ilk ikiye giren takımlar ECS yolunda son engel olan Promotion etabına geçecek. Bo2 formatında oynanacak olan bu maçın Türkçe yayınını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Günün diğer maçında ex-Dark Passage, ESEA Premier 24. Sezon kapsamında Bpro ekibiyle karşılaşacak. Mirage haritasında bo1 olarak oynanacak maç sonucunda Dark Passage grupta yüksek sıralara çıkmayı planlıyor. Şimdiye kadar bu turnuvada 6 maç yapan, bunlardan sadece 2’sini kazanabilen temsilcimiz, yeni transfer TuGuX liderliğinde son dönemde yükselişe geçmeye başlamıştı. Ligde 12 maç yapan takımlar olduğunu göz önünde bulundurursak, ex-DP kalan maçları kazanmak için elinden geleni yapacaktır. Bu maçın yayınını da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Temsilcilerimize başarılar, hep birlikte iyi seyirler! Önceki yazımız olan CS:GO Bahis Siteleri listesine göz atın.