Sons of Snakes Ekibi, Takımını Arıyor!

Geçtiğimiz hafta Intel ESL Türkiye Şampiyonası CS:GO büyük finalini kazanarak ses getiren Sons of Snakes ekibi, organizasyon arıyor.

Geçen hafta, yani 5 Kasım Pazar günü gerçekleşen şampiyona büyük finalinde gAndhi, E1, Kero, Legoo ve GAIS beşlisi, Dark Passage.BKM Express takımını 5 harita üzerinden oynanan karşılaşmada 3-2 yenerek 120.000₺ ödül havuzlu turnuvadan 50.000TL olan 1.lik ödülünü kazanmışlardı.

Güncelleme: SoS ekibi, ESL Türkiye Şampiyonası’nın 2. sezon grup aşamasına direkt davet aldı.

Sons of Snakes Intel ESL TR kupa
SoS Ekibi Intel ESL Türkiye Şampiyonası’nda kupa kaldırırken.

Fakat ne organizasyonları var, ne de sponsorları!

Bunca zorlu eleme aşamasından geçip, ANT Esports, Dark Passage, Royal Bandits gibi köklü takımları yenen ekibin bağlı olduğu hiçbir kulüp (organizasyon) yok.

Oyuncular, sosyal medya profillerinden, takım arayışı içinde olduklarını pek çok kez dile getirdi.

Bildiğiniz gibi ESL Türkiye şampiyonluğumuzun ardından hiçbir takımın bünyesinde olmadığımızı belirtmiştik ve bu yüzden takım arayışlarımız devam ediyor, başarılarımızı devam ettirmek istiyoruz.

Publié par Semih "Legoo" Selvi sur mardi 14 novembre 2017

Takım ile irtibat için [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Peki kim bu oyuncular?

  • Berker “gAndhi” Kubat: Yakın tarihte Team11 takımında koçluk ve takım kaptanlığı yapmış, daha sonra Death Trap takımında da rol oynamış bir IGL, yani oyun içi lider rolünde oynayan, kriz anında maçın tüm kaderini değiştirebilen biri.
  • Emre “E1” Biçer: Türkiye’nin en iyi, Avrupa’da en iyi ilk 18 takımı içerisinde yer alan Space Soldiers takımında forma giymiş, aşırı tecrübeli, bir o kadar da yetenekli bir oyuncu. Bir çok uluslararası offline turnuvalarda boy göstermiştir kendisi.
  • Semih “Legoo” Selvi: AWPer rolündeki oyuncudur. SuperMassive adı altında oynamıştır.
  • Eray “GAIS” Sarıkaya: SuperMassive takımında koçluk yaptı. Şampiyona finalinde maçın kaderini değiştiren kişi. Kendisini pek fazla duymamamıza karşın, tartışmasız muhteşem bir performans ortaya koydu.
  • Kerimhan “Kero” Duman: Yakın zamanda SuperMassive ve Space Soldiers Academy takımlarında yer aldı.