Resident Evil 3 Demosunu Oynayabilirsiniz

Capcom bir sürpriz yaparak 3 Nisan‘ı bekleyemeyen oyuncular için Resident Evil 3‘ün oynanabilir demosunu çıkarttı. Bu demoda ilk dikkatimizi çeken ilk şey üzerinden bir felaket geçmiş şehrin her yanıyla bu atmosferi yansıtıyor oluşuydu. Ayrıntılarla bezenmiş şehir dolu dolu görünüyordu ve kaosu en yüksek dozda size yansıtıyordu. Grafiksel olarak göz boyayan, muhteşem ışıklandırmalarıyla ilk bakışta nefes kesici görünen bir demo ile karşı karşıya kaldık.

Ön plana çıkan bir diğer şey ise survival hissiyatının nefesinizi kesecek denli kuvvetli oluşuydu. Demo süresince hayatta kalmak için gerekirse zombiler arasında koşturduk, gerekirse bir ilaç için girmekten korktuğumuz yerlere gözümüz kapalı girdik, gerekirse de bir merminin hesabını yaptık. Bazen de panikle koştururken bir yandan da oyunun muhteşem atmosferine bakınmanın büyüsüne kapıldık.

Jill Valentine’nin Racoon City’den kaçışının bir bölümüne tanıklık ettiğimiz bu demoyu barındırdığı keşif, survival ve aksiyon sekanslarıyla oldukça doyurucu bulduk. Özellikle serinin hayranları ve bu türün sevdalıları tarafından çok sevilip kucak açılacağını düşünüyoruz. Sabırsız oyuncuların mutlaka tatması gereken Resident Evil 3, 3 Nisan‘da tam anlamıyla çıkışını gerçekleştirecek. Demo şu anda PlayStation Store‘da indirilebilir.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin