PUBG Mobil Oyunu Sonunda Yayınlandı

Önceden de haberini verdiğimiz PUBG mobil oyunu sürümü Çin‘de erken erişme açıldı.

Steam’de satış rekorları kıran ve 2017’ye damgasını vuran PUBG oyunu mobil oyunu ile de mobil platformlarda patlama yapmayı hedefliyor. Uzun süredir PUBG oyuncularının mobil platforma beklediği oyun Çin’de beta sürümü olarak yayınlandı.

Oyunun geliştirici firması Tencent’in analisti Danial Ahmad’ın Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre mobil oyun sadece Çin’de yayınlandı ve henüz diğer ülkelerde oynanmaya açık değil. Ve ayrıca Daniel Ahmad’ın yaptığı açıklamaya göre oyun yayınlanır yayınlanmaz İOS indirme listelerinde en baş sıraya kondu. Oyunun ön kayıt rakamının 75 milyon olduğunu göz önünde bulundurarak da oyuna olan talebin ne kadar fazla olduğunu görebiliriz.

PUBG Mobil

PUBG Mobile nasıl indirilir?

ThatsGameBrı okuyucularına özel olarak PUBG mobil versiyonu şuanda sadece Çin’de oynanmaya açık olsa da yayınladığımız öğretici rehber ile oyuna ülkemizden giriş yapmaya imkan bulacaksınız. O rehbere buradan gidebilirsiniz: PUBG telefona indir 

Ayrıca PUBG mobil sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilir ve oyunun telefonunuz için uygunluğunu kontrol edebilirsiniz.