No Man’s Sky: Origins Güncellemesi Oyunun Tüm Evrenini Değiştiriyor

Hello Games, No Man’s Sky için yepyeni bir güncelleme yayınladı.(muazzam değişiklik listesini görebilirsiniz)

Güncelleme, kullanıcı tarafından oluşturulan içeriği değiştirmeden daha fazla yeni gezegen gibi çok fazla yeniliği eklemek için tüm oyun evrenini etkili bir şekilde yeniden yazacak.

No Man’s Sky’a gelen bu güncelleme, Origins’in 2020’nin şimdiye kadar yayınladığı en büyük güncellemesi oldu ve daha derin gezegen çeşitliliği, daha tuhaf, daha zengin ve daha çeşitli bir evren sunmayı amaçlamakta.

Güncelleme, birçok eklemesinin yanı sıra yepyeni gezegenler (aktif yanardağlar dahil olmak üzere daha önce mümkün olandan daha dramatik manzaralara sahip), çok yıldızlı nadir sistemler, yeni bir kullanıcı arayüzü, yepyeni fauna türleri ve onlar için güncellenmiş davranışlar, dramatik hava sistemleri (dahil yıldırım, ateş ve yerçekimi fırtınaları), gezegensel NPC karşılaşmaları, tamamen sentetik yaşama sahip nadir gezegenler ve daha fazlası.

bu değişiklikler kullanıcı tarafından oluşturulan yapılara dokunmayacak veya zarar vermeyecek, yani çevrenizdeki dünyalar değişebilir, ancak ön güncellemeden bıraktığınız gibi içlerindeki rolünüz kalacaktır.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin