Netmarble’ın İlk Konsol Oyunu SEVEN KNIGHTS TIME WANDERER Resmi Web Sitesi Açıldı

Bugün, Netmarble Corp Nintendo Switch™ için ilk konsol oyunu Seven KnightsTime Wanderer –  için yepyeni web sitesini açıkladı. Oyun Netmarble’ın popüler rol yapma oyunu (RYO) markası Seven Knights’ı baz almaktadır.

Yeni web sitesi Seven Knights markasının tarihi hakkında önemli bilgileri, konsola çıkışının ana özelliklerini ve Seven KnightsTime Wanderer –  dünyasının önemli karakterleri ve seslendirmenlerini içerecek. Yeni web sitesinin açılışının bir parçası olarak yepyeni bir fragman ve oyunun ekran görüntüleri, dijital çizgi romanlar ve güzel oyun müzikleri tadını çıkarmanız için açıldı ve oyunun resmi yayınlanmasına kadar her hafta yenileri eklenmeye devam edecek.

Seven KnightsTime Wanderer –  görsel olarak inanılmaz, yepyeni kontrolleri ve savaş sistemiyle beraber konsol platformu için optimize edilmiş Seven Knights Mobil oyununu baz alan gerçek zamanlı ve tur tabanlı bir RYO. Mobil versiyonunun aksine bu oyun, oyuncuların sınırlı hikâyede devam ederek gatcha olmaksızın yeni karakter toplayabildiği tek oyunculu bir RYO.

Seven KnightsTime Wanderer –  Seven Knights’ın sekizinci üyesi olan Vanessa’ya ve onun üstün büyüsel ekipmanı Sandy diye bilinen bilinçli kum saatinin uzay ve zamanın bükülmesine düştükten sonra eve sağ salim dönmeye çalışma macerasına odaklanmakta.

Seven Knights orijinal sürümü ilk yayınlandığı Mart 2014 tarihinden itibaren 150 üzerinde ülkede App Store ve Google Play’de mevcut ve dünya çapında altı yılı aşkın sürede toplam 60 milyon indirmeye ulaştı. Dünya çapında büyük popülerliğe ulaşan tur tabanlı mobil RYO Seven Knights aksiyon dolu tur tabanlı savaşları ile 700 tip karakteri toplama ve geliştirme heyecanını yaşatıyor.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin