Bugün Netflix’ten gelen açıklamalar kullanıcıları sevindirdi. Açıklamada Netflix’in bugünden itibaren filmleri ve dizileri(bazıları) önceden indirerek çevrimdışı olarak izleyebileceğimiz söylendi. Yani bundan sonra okulda,işte,uçakta veya hemen hemen heryerde dilediğimiz film ve dizileri izleyebileceğiz. En güzel tarafı ne mi? Ekstra ücret istenmiyor.

PC hariç telefonlarda,tabletlerde hatta ve hatta oyun konsollarında olması kullanıcıları üzdü. Bu özelliği kullanmak için Netflix uygulamanızı güncelleştirmeniz gerek. Yaptıktan sonra uygulamada “İndirilebilir Öğeler” adında içinde her türden dizi ve film bulunan bir liste ile karşılaşacaksınız. Şu an zaten film ve dizilerin büyük bir kısmı var,fakat ileride daha çoğu geleceği Netflix tarafından onaylandı.

“Kullanıcılar evde rahatlıkla Netflix kullanırken aynı zamanda uçaktayken ve internetin sınırlı olduğu ortamlarda sıkıntı yaşamadan Stranger Things izlemeye devam etmek istiyor.” Açıklamasında bulunan Netflix İnovasyon Müdürü Eddy Wu “sonrasında izlemeniz şu an geçerli olan dizi ve filmlerden istediğinizi indirin ve keyfinize bakın” diyerek açıklamasını sonlandırdı.

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin