LawBreakers Bedava!

Çok oyunculu ve FPS türündeki aksiyon oyunu olan, grafikleri ile OverWatch’ı andıran, yer çekimine meydan okuyabildiğiniz oyun LawBreakers bedavaya dağıtılıyor. 

Oyun henüz çıkmamasına rağmen şu an Beta aşamasında ve Steam üzerinden ön sipariş ile birlikte 89TL gibi bir fiyata alınabilmekte.

Oyunun sunucuları henüz beta aşamasında olduğundan dolayı kapalı fakat 30 Haziran tarihinden itibaren test aşaması başlayacak ve oynayabileceksiniz. 3 Temmuz’da ise test süreci sona erecek. Oyunun betadan sonra sizde kalıp kalmayacağı ise tartışma konusu. Bir çok söylenti var bu konuda. Ancak kesin olan bir şey var ki, oyun 7 hafta boyunca betadan çıkmayacak, yani 2 ay boyunca bedavaya oynayabilirsiniz. Oyunun ilk duyurulduğunda Free to Play olacağı söylenmişti, daha sonra paralıya çevrildi. Yapımcı firma belki oyunu bu şekilde reklam etmeye çalışıyordur, bilemiyoruz.

LawBreakers Nasıl Bedavaya Alınır?

Oyunu ücretsiz olarak almak için aşağıdaki hemen alttaki kutucuğa e-mail adresinizi girmeli ve 17 yaş üstü olduğunuzu onaylamalısınız. Ürün etkinleştirme anahtarınız belirecektir.

 Ürün anahtarını nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.

LawBreakers Gameplay:

95 YORUM

  1. Beyler oyun keyini ben buran aldım ve oyunu etkinleştirdim fakat oyunu dün indirdim oyun açılıyor servere baglanılıyor diyor ama servere girerken error veriyor çözümü bilen varsa ya da kapandı mı serverler biri cevap verirse sevinirim

  2. beyler şimdi biz bu işlemi yapıyoruz ya bu işler yasal degil mi steam hesabımız falan kapanmasın biri bana cevap yazsın hızlı olursa sevinirim 😀

    • Ürün anahtarını nasıl etkinleştireceğinizi bilmiyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz.
      Altında fotoraf gibi bişey var ona tıkla o seni steye yönlendiriyo kodu veren

  3. beyler bende koda yazmıştımda koda değil ürün etkinleştirme yerine yani onun bir üstündeki ordaki şeyleri onaylayınca 3. adımda bi boşluk gelicek oraya ctrl+V yapın kodu geliyor kütüphanenize.

  4. ya kardeşim yunus gibi bişey bilmiyen zihniyetsizlere neden inanıyosun oyunun reklamını yapmak amaçlı ilk bir kaç milyon insana ücretsiz olarak kof veriyorlar vermek zorundalar çünkü oyun pahalı ve tutmaz

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin