Kırmızı Renk Seçenekli iPhone 7 ve Yeni iPad Satışa Çıktı!

Kırmızı Renk Seçenekli iPhone 7 ve Yeni iPad Satışa Çıktı!

Apple’dan beklenen haber geldi

Dev teknoloji şirketi Apple, güçlü özelliklere ve ince bir tasarıma sahip olan yeni iPad’leri ve iPhone 7’nin yeni kırmızı renk seçenekli halini Türkiye’de 24 Mart 2017 tarihinden itibaren satışa sundu. Bu yeni iPhone 7 serisi sadece sınırlı sayıda bulunmakta.

Apple’ın Product Red projesi kapsamında duyurduğu yeni kırmızı renge sahip olan bu yeni iPhone 7’nin diğer iPhone 7’lere göre rengi haricinde bir farkı yok ama bu yeni ürünü alarak HIV/AIDS ile mücadele programlarını desteklemek üzere hazırlanan Product Red projesine katkı sağlamış olacaksınız. Bu projeden elde edilen gelirin bir bölümü The Global Fund’a aktarılacak ve AIDS’siz bir nesil için harcanacak. Yani bu modelleri alan kullanıcılar aynı zamanda AIDS’e karşı destekte olmuş olacak.

Bu yeni iPhone 7 modelinden satın almak isterseniz buradaki bağlantıdan sipariş verebilirsiniz.

Apple ayrıca kırmızı renkli iPhone 7 modellerinin yanında, 9.7 inç boyutunda ekrana sahip olan yeni iPad tabletini de satışa çıkardı.

Herhangi bir ismi bulunmayan bu seri iPad adıyla satışa çıktı. Bu yeni iPad tıpkı iPad Air ailesi gibi 9.7 inçlik ekrana sahip ama iPad Air 2’den tek farkı ise içerisinde taşıdığı Apple A9 işlemcisi. Ayrıca bu ürünün iPad Pro ailesine göre de daha düşük teknik özellikleri bulunmakta.

24 Mart 2017 tarihinde birçok yerde satışa sunulacak olan yeni iPad’lerin, Türkiye’de ise Nisan ayının başlarında satışa çıkması bekleniyor.

Bu yeni iPad’in şuan Amerika’daki fiyatlarına buradan ulaşabilirsiniz.