Herkes Oynasın Diye! (PUBG Lite)

Popülerletiğini sürdürmek isteyen PUBG Corporation çalışanları durmak bilmiyor. 9 Mayıs’ta ilk olarak PUBG Lite’ın ön kayıt süreci başlamıştı. Ön kayıt tarihinden beri oyun yoğun bir ilgi gördü ve sadece Türkiye’den yüzbinlerce oyuncu ön kayıdını yaptı. Oyun sonunda dün itibari ile erişime açıldı.

Nedir Bu PUBG Lite?

PUBG Lite normal oyundan bağımsız olarak Steam gerektirmeden buradan ücretsiz hesap oluşuturup hiçbir şekilde ücret ödemeden oyunu indirip oynayabilceğiniz yeni bir versiyon diyebiliriz. Bu oyunun en büyük özelliği ise herkes oynasın diye düşük sistemlerde çalışabilmesi özelliği!

PUBG Lite asıl oyundan çok az farklılıklar içeriyor. Asıl oyunda olan antreman, solo , squad modu ve solo squad modu bu oyunda da yer alırken iki oyuncunun yer aldığı duo modu henüz oyuna eklenmedi. Haritalara da bakacak olursak en son çıkan Vikendi haritası yer almazken diğer haritalar oyunda yer alıyor. Bu gibi basit farklılıkların ileride çözüleceğini tahmin ediyoruz

Oyunun kurulum aşaması ise çok basit buradan yeni hesap açıp oyunun kurulum dosyasını indiriyoruz ve kurmaya başlıyoruz.

Oyunun Sistem Gereksinimleri:

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i3 2,4 GHz
Bellek: 4 GB
Grafik işlemci: Intel HD Graphics 4000
Depolama alanı: 4 GB
DirectX sürümü: DirectX 11

Tavsiye edilen sistem gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
İşlemci: Intel Core i5 2,8 GHz
Bellek: 8 GB
Grafik işlemci: NVIDIA GeForce GTX 6600 veya AMD Radeon HD 7870

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin