GTA 6’nın Haritası Böyle Mi Olacak?

2013’ten beri Rockstar Games yeni “Grand Theft Auto” oyunları hakkında dev bir sessizliğe büründü. GTA Online’ın dev başarısı yüzünden seriye yeni oyun eklemeyi erteledikleri konuşuluyor. Grand Theft Auto VI, elbette ki çıkacak ancak resmi duyuru hala yapılmadı. Duyuru olmayınca da tabii sızıntıları bekler olduk.

Reddit’te çok güvenilir bir kaynak olan “fOllOw_THe_DamN_TRain_32” adlı bir kullanıcı yeni oyuna dair bilgiler sızdırdı. Bu bilgilerin en önemli kısmı ise oyunun haritası. Acaba GTA 6’nın haritası böyle mi olacak?

Tabii Türk oyuncularını da heyecanlandıracak sızıntılar vermeyi ihmal etmediler. GTA 6  İSTANBUL‘DA GEÇEBİLİR.

5 YORUM

  1. Yıl olmuş 2020 Gta 5 çıkalı 7 yıl olmuş arada 6 sene var. Gta 6 haritası hakkında şöyle konuşayım artık teknoloji ve bilim gittikçe gelişiyor. Artık şu bu oyunun haritası büyük olsun böyle küçük haritamı çizilir Vice citye bağlanmış sanki bu harita inşallah İstanbulda geçer ve Devasa çizerler

    • İnşallah İstanbulda geçer mi? Kusurabakma ama çok cahilsin. R* herzaman Amerikayı ele alarak yaptı oyunlarını. Biraz daha iyi bir beynin olsaydı Gta’da Amerikayı eleştirdiğini anlardın. Yani GTA’nın İstanbulda geçme olasılığı bile yok. Boş boş konuşmayın.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin