Game of Thrones Oyuncusu Yeni Sezon Hakkında Konuştu

Game of Thrones Oyuncusu Yeni Sezon Hakkında Konuştu

Önce ki yazılarımızda Game of Thrones dizisinin 7. sezonunun sızdırıldığını sizlere iletmiştik. Fakat siz spoiler almayı sevmeyenlerdeneniz ve çok az da olsa merak ediyorsanız bu haber size 7. sezon hakkında biraz ışık tutacak.

Game of Thrones bu sene 7. sezonuyla dönüyor. Maisie Williams(Arya Stark) yeni sezonun, özellikle finalin çok ilgi çekeceğini açıkladı. Yaptığı açıklamada yeni sezonda kendi karakterine ne olacağını bilmediğini ve diğer insanlar gibi tahmin ettiğini söyledi.

BBC Radio 1’e konuşan Williams, “Özellikle sezonun sonu çok heyecanlı olacak. Beni sonraki diziler için çok heyecanlı tüyolar olacak.” açıklamasında bulundu.

Özellikle onun karakteri ve 7. sezon hakkında sorular sorulunca, hiç bir şey bilmediğini açıklayan Williams, hiç bir aktörün aslında ne olacağını bilmediğini söyledi.

“Mantıklı tahminler çıkarmaya ve senaristlerden biraz bilgi sızdırmaya çalışıyorum. Fakat senaristler herşeyi kendilerini tutuyor” açıklamasında bulundu.

Game of Thrones bu sezon son bulabilir veya son olarak 8. sezon ile bir final yapabilir. HBO’nun bir prequel çıkarması ise söz konusu.