G2 Takımı Dağılıyor mu?

G2

flickshot.fr’nin haberine göre rüya Fransız takımı  G2, alınan başarısız sonuçlar sebebiyle kadroda köklü değişikliklere gidiyor.

G2, geçtiğimiz sene Ocak ayında düzenlenen Major turnuvası sonucunda EnVyUs takımı ile oyuncu değişikliğine gitmişti ve tam anlamıyla Rüya Fransız takımını oluşturmuştu. Rüya takım başarılı sonuçlar alsa da başarısız sonuçları daha çok olduğu için takımın yoluna yeni oyuncular ile devam edeceği haberleri ortalıkta dolaşıyor.

shox

Fransa’da düzenlenen DreamHack Masters Marseille 2018 turnuvasında gruplardan dahi çıkamayan G2 takımı için değişiklik artık şart oldu. Söylentilere göre bir kaç ay önce takımdan sakatlığı sebebiyle gönderilen Shox ve Ex6TenZ önderliğinde yeni bir takım kurulacak.

G2 Esports takımının muhtemel 4 kişisi:

  • ⁠ Kevin “Ex6TenZ” Droolans⁠
  • Richard “shox” Papillon
  • ⁠ Édouard “SmithZz” Dubourdeaux
  • ⁠ Kenny “kennyS” Schrub

5. oyuncu ve koçun kim olacağı şu anlık bilinmiyor. Kadroya baktığımızda şu anki G2 takımından sadece KennyS kendisine yeni kadroda da yer bulabilmiş. Anlaşılan yönetim yepyeni oyuncular ile şansını bir kez daha denemek istiyor. Bu kadronun başarılı olup olmayacağını turnuvalarda göreceğiz.