fastPay Düzenleyeceği PUBG Turnuvasını Duyurdu

Istanbul Wildcats’in isim sponsoru fastPay, geçtiğimiz saatlerde düzenleyeceği PUBG turnuvasının detaylarını paylaştı. İki farklı seviyede oynanacak olan turnuvanın detayları şu şekilde:

Denizbank’ın online para transferi uygulaması fastPay, iki gün önce Instagram hesabından PUBG turnuvası düzenleyeceğini belirtmişti. Detaylar için beklemede kalınmasını isteyen fastPay, bir kaç saat önce yaptığı paylaşım ile merakların büyük bir kısmını giderdi.

fastPay profesyonel takımlar için turnuva düzenlediği gibi, amatör takımlar için ayrı bir turnuva daha düzenliyor. Profesyonel seviye için düzenlenen PUBG Türkiye Şampiyonası’nın detayları şu şekilde:

24 takımdan oluşan turnuvada 28-29 Mart arasında grup maçları oynanacak. 3-4-5 Nisan tarihlerinde ise elemeler ile ilk 16 takım belirlenecek. 11-12 Nisan tarihlerinde oynanacak final ile turnuvada toplam 48 maç tamamlanmış olacak. Turnuvanın şampiyonları 18-19 Nisan’da açıklanacak.

  PUBG Amatör Şampiyonası’nın da başladığını duyuran fastPay, başvuru tarihlerini 27-31 Mart olarak belirledi ve başvuru detaylarını daha sonra açıklayacağını söyledi. Amatör seviyesinde turnuvanın ödülü ise tam 10.000TL!

  İki gün önce paylaşılan turnuva duyurusunun altındaki EvdeKal etiketi dikkat çekti. Anlaşıldığı üzere bu turnuva da çoğu PUBG turnuvası ve son günlerdeki neredeyse tüm turnuvalar gibi online oynanacak. Ayrıca bütün maçlar canlı olarak Twitch/ pubgturkiyeesportoplulugu adresinden yayınlanacak.

 

2 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin