Epic Games, Yeni Mağazasında Ücretsiz Oyun Hediye Edecek!

Epic Games Store

Biliyorsunuz ki oyun dünyasının Oscar’ı The Game Awards, Cuma günü yaptığı güzel bir etkinlikle, bu yılın en iyi oyunlarını, ödülleriyle buluşturdu. En iyi multiplayer ve devamlılık kategorilerinde ödülle buluşan Fortnite, bu ödüllerle onore edilirken, Epic Games de bizleri unutmadı.

Uzun bir süredir konuşulan ve planlanan Epic Games dijital oyun mağazası “Epic Games Store” The Game Awards 2018 etkinliği ile birlikte açıldı. İddialı bir şekilde açılan mağaza, Steam ve benzeri platformlarından farklı olarak, oyuncuların, harcadığı paranın %70’ini yerine %88 gibi büyük bir miktarı, oyun geliştiricilerine bırakacaklarını ve onlar için daha iyi bir ortam sağlayacaklarını belirtiyor. Şu anda mağazada Supergiant Games’ten Hades, tinyBuild Games’den Hello Neighbor: Hide and Seek ve Annapurna/A44’den Ashen oyunları bulunuyor. Daha nicelerinin de geleceği söyleniyor.

Epic Games Mağaza

Ücretsiz Oyun Dağıtılacak

Tabii bu kadar şeyin arasında Epic Games, bizleri unutmayarak 2019 yılı boyunca mağazasında, her iki haftada bir ücretsiz olarak oynayabileceğimiz bir oyunun bizlere sunulacağını, ilk oyunun ise Subnautica 14-27 Aralık, ikinci oyun olan Super Meat Boy’un ise 28 Aralık-10 Ocak tarihleri arasında ücretsiz olacağını belirtiyor.