CS:GO Oyuncu Tipleri

Bu rehberde çeşitli CS:GO oyuncularını gözlemleyeceğiz. Aynı zamanda onların güçlü yanlarını ve zayıf yanlarını ele alacağız.

Sıradan Bir CS Oyuncusu

Bu oyuncular gayet sıradan, hile kullanmayan, normal oyunculardır. Genellikle DMG ya da Global Elite rankında olan tiplerdir. Bu oyuncular geniş envanterlere sahip olduklarından hile açmak gibi bir riske girmezler. Genellikle güzel skinleri vardır.

Smurf CS Oyuncusu

En çok nefret edilen oyuncu tiplerindendir. Genellikle DMG ve üstüdürler fakat can sıkıntısından 2. bir hesap alıp Silver I ve II’ler ile oynamayıp onların rank atmasını zorlaştırırlar. Bazen ise smurf hesaplar başkalarının rankini düşürür.

Zayıf yanları: Daha iyi oynadıkları için öbür oyuncular onları oyundan atar ayrıca report yerler.

Güçlü yanları: Onların smurf olduğunu söylediğinizde bir ego patlaması yaşarlar ve daha iyi oynarlar. Yapmayın.
CS:GO Türkçe Caps Meme

Hile Kullanan CS Oyuncusu

Bu oyuncular daha iyi sonuçlar almak için aimbot veya wallhack gibi hileler kullanır. Bunu oyunda daha iyi bir yere varmak için mi yoksa oyunu öbür oyunculara zehir etmeleri için mi yaptıkları bilinmez. Bu oyunculardan olmayın.

Zayıf yanları: Ban yeme olasılıkları yüksektir. Ödedikleri para boşa gider.

Güçlü yanları: Tabi ki de hack kullanmaları.

Oyunbozan CS Oyuncusu

Bu tip oyuncular, oyunu ciddiye almazlar. Genellikle takım arkadaşlarını öldürürler veya chati spamlarlar. Çok sinir bozucu şeyler yapmakla beraber kendi takımının oyunu kaybetmesini sağlar.

Bunların güçlü veya zayıf yanlarını bilmiyorum. Çok tehlikeli tiplerdir. Onlardan kurtulmak için bir anda kick oylaması yapın ve onlardan kurtulun. Birden fazla değilse tabii.

Kolsuz Oyuncular

Oyuna yeni başlayan, bilgisayarında veya donanımında sorunlar olan veya gerçekten de kolu olmayan oyunculardır. Genellikle Silver olup kendi takımlarının kötü olduğunu savununlar.

Küçücük bir ayak sesinde tüm takımı belirli bir noktaya toplamaya çalışır. Kötü oynarlar. Takımdan ayrı rush yapmaya çalışırlar. Sprayin veya shift-walk’ın ne olduğunu bilmezler. Genellikle “clutch or kick” ‘ e kurban giderler.

Zayıf yanları: Diğer oyuncular ona noob vb. sözcükler kullandığı zaman çıldırırlar.

Güçlü yanları: Olduğunu zannetmiyorum.

Sakin, Saygılı ve İyi Oyuncular

Böyle oyuncular yok denecek kadar az. Bu oyunu oynayan herkes bir süre sonra sıyırıp sakinliğini bozar. Bazı efsanelere göre Global Elite’e girenler bu oyuncuları görebilir.


Son olarak, bunun CS:GO oyun içi roller konusundan tamamen farklı olduğunu, eğlence için yapılmış bir içerik olduğunun altını çizelim.

Peki size hangi oyuncu tipi daha çok uyuyor? Yorumlarda belirtin!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin