A Total War Saga: Troy 13 Ağustos’da Ücretsiz Olarak Epic Games Store’da

Birçoğumuzun Rome: Total War ile tanıdığı, strateji oyunları arasında hatırı sayılır yeri olan Total War serisinin yeni oyunu, A Total War Saga: Troy, 13 ağustos’ta Epic Games Store’da yerini alacak. 

Yayınlandıktan sonraki ilk 24 saat, ücretsiz olarak indirilebilir olacak ve bu süre içerisinde kütüphanenize eklersiniz oyun sizde kalacak.

Sega Avrupa stüdyo Şefi Tim Heaton konu ile ilgili,

Epic Games‘e teşekkür ederiz. Onlar sayesinde oyunumuzu çıkış gününde ücretsiz olarak oyunculara sunabiliyoruz. Oyuncular için böyle bir şey yapabilmemiz heyecan verici bir durum. Ayrıca Truva efsanesini ve masallarını geniş bir kitleye ulaştırabileceğimiz, aynı zamanda daha önce Total War‘u denememiş olan insanların da benzersiz bir oyun deneyimi sunacağımız anlamına geliyor” açıklamasında bulundu.

A Total War Saga: Troy, Homeros’un İlyada destanından esinlenerek Truvalı Paris’in, Sparta Kralı Menelaus’un karısı Helen’i kaçırması sonucunda Yunanların, Truva kentine saldırmasını konu alıyor ve bizlere iki tarafın da kendisini, birbirine karşı tahmin edilemeyen olayların içinde bulacağı, tarih ile mitolojinin karışımı olan bir deneyim sunuyor.

 

 

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin.
Adınızı girin